Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző, hogy egy 9...

Mennyire jellemző, hogy egy 9 hónapos kislánynak még mindig "pihéje" van és nem haja?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm tegnap azt mondta, hogy ő látott már kislányt 2 évesen is ugyanilyen "pihével", mint az én lányomé. Sűrű neki, de teljesen vékonyszálú, és kb. 4-5 mm-es, a fejbőre még teljesen kilátszik alóla. Volt még így valaki? És lett haja a gyereknek rendesen? Olyan szomorú vagyok. (Tudom, semmiség, sokkal nagyobb bajok is léteznek ennél.. nade egy kislány ritka hajjal?)
2009. szept. 1. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok így tapasztalatbol írom most kell már nyírni a hajat kevés is elég, rögtön megfogod látni hogy erösödni fog. Hónaponta picit vágass belöle szemlátomást erösebb lesz. DE EGY ÉVBE HA EGY SZER NYIRATÓD NEM ELÉG.
2009. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, gondoltam már rá, hogy lecsípem a végét, mert oldalt néhány szál már jól rálóg a füleire, és olyan kis viccesen néz ki így :) Ráadásul szőkés is a gyerek (ami érdekes, mert az egész család tök sötét hajú) és ugye a szőkés kis pihéi a fotókon pld. nem is látszódnak. Ha a nap rásüt, akkor látszik a kis drágámnak, hogy azért nem kopasz. :)


Ok, akkor holnap nekirugaszkodok, és lecsipegetem a végét ,ha engedi:) Köszönöm szépen.

2009. szept. 1. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!