Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen esetben mit tanácsoltok?

Ti ilyen esetben mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
lassan a fürdőszobában fogom fürdetni a fiamat(nagy kádban a babakád)!igen ám de nincs hely ahova lefektethetném amíg törölközőbe bugyolálom és beviszem a szobába!ilyenkor mit csináljak?nincs valami amit a fürdőkádra lehet valahogy tenni amíg bebugyolálom?
2013. jan. 25. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Ha már akkora,hogy meg tud állni,akkor felesleges.
2013. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nincs bent mosógép?Mi odatesszük a törölközőt ,és ha végeztünk a fürdetéssel ráfektetjük a lányunkat.Ha meg nagy a fürdő akkor meg leteríted a földre /szőnyegre.Két másodperc az egész.
2013. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lassan 7 hónapos.még nem tud állni!a mosógép tetején nálunk törölközők vannak összehajtogatva!
2013. jan. 25. 20:44
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Akkor addig vedd le:)
2013. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül fürdetek akkor úgy szoktam, hogy a kifogót magam elé veszem (gyakorlatilag a mellkasomon kiterítem), a babát kiveszem és valamennyire ráhajtogatm a kifogó két oldalát. Így viszem be a szobába. Ha a férjem itthon van, akkor Ő fogja a kifogót, én kiveszen a kádból a babát és beleteszem a kifogóba.
2013. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az időszakban kapucnis törölközőt használtam neki, fürdetős pulcsit magamnak. Kiemeltem a kádból, a törölközőt a kapucninál fogva a fejére tettem, és úgy vittem be. Rajtam egy kimustrált melegítő felső volt. Mikor levettem, azt gyorsan lekaptam magamról, és nem lett vizes alatta a felsőm. Mielőtt ezt kitaláltam volt úgy, hogy magamhoz fogtam, bevittem, felöltöztettem, felemeltem, aztán mikor raktam be az ágyba csodálkoztam mitől nedves a pizsamája.
2013. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis köntös és szobában lehet törölközni,öltözni:)
2013. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!