Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vanilias pudingot adhatok...

Vanilias pudingot adhatok majdnem hethos babamnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Azt nemtudom lehet e de én adtam már az én babámnak Ő is most lesz 6hós nemsokára:)
2009. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejet tartalmaz, ezért nem adnék.
2009. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia az én babóm 6-hós elmúlt én danonínót adtam neki semmi baja nem lett tőle igaz tápszeres.Nyugodtan adjál neki pár kanállal és ha holnapra nincs baja akkor mehet tovább.
2009. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni direkt babapudingot, ami a bébiételeknél van a boltban (nem hűtős) én olyat adtam, főzöttet nem
2009. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Tudom , hogy szeretik, de én nem adnék pudingot. Az egyik legmagasabb E betűs tartalmú étel, az égvilágon SEMMI tápértéke nincs. Akkor már jobban jársz, ha csinálsz egy jó híg tejbegrízt és vaníliarudat/cukrot szorsz bele, hgoy vaníliaízü legyen. Hét hónapos kortól már nyugodtan adhatsz neki tejalapú ételt, de csak főzve!
2009. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is a babajoghurtra szavaznék. A hozzátáplálási táblázatban is az van hogy puding egy éves kortól. Vagy van 6 hós kortól a hippnek üveges tejbepapi, ez is puding jellegű. Inkább ilyeneket. Lesz még elég ideje pudingot meg más nyalánkságot ennie ha nagyobb lesz. Ilyen kicsi korban elsődleges szempont az egészséges táplálék.
2009. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!