Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leggázosabb dolog,...

Mi volt a leggázosabb dolog, tárgy, amit megkóstolt a babátok?

Figyelt kérdés
nálunk a csiga,de biztos ti is tudnátok mesélni..
2009. szept. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utcán talált cigicsikk. Soha nem tévesztem szem elől, mégsem tudom mikor és hogy vette fel. Már csak azt láttam, hogy nagyon rág valamit és mikor a szájában kotorásztam előkerült a szétázott füstszűrő... :(
2009. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Hát az ennyém az szőrnyű volt.A gyerek ágyba játszot,nagyon meleg volt egykicsit gondoltam nem pelenkázom be.Ki kellet mennem e wcére ,mire vissza mentem bekakilt,a szája ki volt kennve nem tudom hogy evette belőle.Kérdeztem tőle mit csináltál?És rám nézet és ki nevetett.Akkor Kb 7 honapos lehetett.Most 17 éves.
2009. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigicsikk, galambürülék, de lesznek még hajmeresztő dolgok szerintem, nagyon félelmetes, mi mindenre kell figyelni.
2009. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! sok dolog van, ami hajmeresztő, de számomra a legemlékezetesebb: fél napot pepecseltem az akkor 9 hónapos fiam kajájával, mire azt mondta délben, kenjem a hajamra. bosszúsan kerestem a szekrényben valami számára tetsző üveges kaját, amikor látom, kiszökött az előtérbe és SZÁRAZ MACSKAKAJÁt falatozik! nem tudtam, sírjak, vagy nevessek :)
2009. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen csiga:)Le is csúszott!!!Kislányunk sajnos mindenevő:)))
2009. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves lányommal jött az apja minap be a kertből, hogy meg kéne mosni a kezét, de lehetőleg domestossal. Merthogy galambkakis. Megkérdeztem a szájába vette-e. aztnán ránéztem a szájára és kétségem sem volt, hogy igen...
2009. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jól van,akkor nem mi vezetünk...:-)

mi olyan finom ezekben?

2009. szept. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!