Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítsam meg lemászni az...

Hogy tanítsam meg lemászni az ágyról?

Figyelt kérdés
Mikor tanítottátok meg a babáitoknak, és hogyan? Nagyon fogékony és okos a babám (1 éves), de ez nem megy. Fejjel előre akar lejönni az ágyról.
2009. aug. 31. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy éves kora óta mondjuk neki, hogy fordulj! és a lábacskáját átmozdítjuk neki és lehúzzuk az ágyról.

Most 14 hónapos és már rendesen le tud menni. Időnként rá kell szólni, hogy fordulj! olyankor rámnéz és csinálja a dolgát. De ott kell lenni mellette.

2009. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már 10 hónapos kora óta tanítjuk 2-3 hét alatt megtanulta, mondtuk neki popóval kell lejönni, megfordítottuk aztán leraktuk az egyik lábát,egy idő után ráérzett. Most már nem is kell szólni neki! 13 hónapos
2009. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 10hónapos,2-3szor fordiottam meg,hogy ne fejjel lefelé akarjon lemászni :)és annyira ügyesen mászik le,hogy az csuda :)
2009. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha le akart mászni, akkor rögtön hasra fordítottam, popóval az ágy vége felé, és segítettem, hogy hogyan kell tolni magát lefelé. 4 nap alatt megtanulta. Szintén egy éves volt akkor.
2009. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!