Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reménytelen már a kiságyba...

Reménytelen már a kiságyba szoktatás?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos múlt, és eddig velem aludt, most szeretném beszoktatni a kiságyba, de erős ellenállásba ütköztem. Próbáltam úgy, hogy kiveszem, amikor sír, hogy megnyugtassam, de nem nyugodott meg kézben sem, hanem üvöltött, tolt el magától, ha visszatettem, akkor meg kéredzkedett fel, és végig üvöltött, a végén már iszonyúan...úyghogy megint az én ágyamban aludt el. amúgy nagyon rafinált, okos baba, nem tudom más esetben sem "átverni" holmi megnyugtatással.

Igazából engem nem zavar annyira, hogy együtt alsznuk, csak gondolom később még nehezebb lesz, plusz a férjem nyaggat vele állandóan, hogy aludjon a "saját" ágyában. Hozzáteszem, nagyon anyás, tehát duplán nehéz a dolog. Valami ötlet?


2009. aug. 31. 21:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mmég nem leltem meg a megoldást. :) Már ott tartunk, hogy ha csak érzékeli, hogy be szeretném tenni a kiságyba iszonyú sírásba kezd. nem tűnik hisztisírásnak, mert könnyei is jönnek, rendesen le van keseredve. Amúgy a 3 hónappal ezelőtti szeparációs szint amostanihoz képest smafu...úgyhogy tényleg nem tom, mit lehetne tenni....
2009. dec. 3. 09:44
 12/12 anonim válasza:
Szia Kedves Kérdező! Végül mi lett?
2018. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!