Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nagy baj ha a kisfiam...

Anyukák, nagy baj ha a kisfiam nem eszik meg semmie zöldséget? Mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés
7 honapos ami édes gyümölcsös kaja azt megeszi meg a kenyér héját szereti szopogatni csak félek hogy marad a széjába 1 kis darab és félrenyeli,tudtok valamit javasolni ezekkel kapcsolatba?elöre is köszi!
2009. aug. 31. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez sok babánál tipikus, ne izgulj, nem vagytok egyedül. Hagyj ki pár napot, hetet, és kóstoltasd újra a zöldségeket, előbb utóbb elfogadja. Csak ne erőltesd, mert az rosszabb. a félrenyelésen pedig mindenki átesik, próbálj meg kisebb darabokat adni neki, és mindig ülve egyen. nem lesz baj, hidd el.

13 hónapos baba anyukája

2009. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!nem eröltetem mert 1kanál után már fintorog es van amikor még a hiodeg is kirázza olyankor ugy sajnálon de 1 héten egyster meg szoktam probálni!sok egészséget és minden jot kivánok!
2009. szept. 1. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

próbálj belekeverni egy kis főtt édesburgonyát. nekem úgy elfogadta a kisfiam. és ha ezt így elfogadja akkor egy idő után mindig kevesebbet rakj hozzá és a végén már nem is kell.

amúgy milyen zöldségeket adsz neki?

2009. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!