Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babák anyukái!...

3-4 hónapos babák anyukái! Mit tud már a babátok?

Figyelt kérdés
Például csinál-e olyat, hogy átfordul a kiságyban úgy, hogy ébredéskor a másik irányban van a feje, mint ahogy letetted aludni ?
2009. aug. 31. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kisbabám hypotón sajnos. :( Azt hittem a fejét sem fogja tudni tartani, mert hát 2 hónaposan még semmit sem produkált.

Most 4 hónapos, Dévény tornára járunk. 3 hónapos múlt, mikor először hasra fordult. Azóta is gyorsan át tud fordulni és ki is nyomja magát, nem csupán alkartámasszal támaszkodik. Nagyon mozgékony, sokat gügyörög, hason van legszívesebben és úgy szépen tartja a fejét. Ölben még inog-binog a kis feje, de sokat fejlődött ezen a téren is.

Ha a hypotónia miatt le is van maradva kicsit, engem nem érdekel. Önmagához képesti fejlődését figyelem, azt tartom csak fontosnak.

2009. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem a babám 4 honapos és 1 hetes. Még nem fordult meg soha egyik oldalrol a másikra csak oldalra fogdossa a játékait meg mindent amit elér, nevet sokat nem szeret igazán hason lenni kb 5 perc a maximum. Át aludja 5 hetes kora ota az éjszakát. jo babázást
2009. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó előtti válaszoló! biztos, hogy hipotón a babád, vagy csak a dévényes gyógytornász mondta (mi is jártunk, ((előbb ment, mint mászott))mindenkinél ez ott a diagnózis, aztán nagyon hamar kiderült, hogy semmi baja). Csak mert ha 3 hónapos korában már átfordult, az nem éppen lemaradás, ellenkezőleg. szerintem keressetek meg más gyógytornászt is.
2009. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A "hypotón baba" anyukája vagyok.

Sajnos valóban az lehet, mert nem csupán a Dévény tornász, hanem a gyermekorvos és a neurológus is ezt állapították meg.

Igen, a 3 hónapos korban való átfordulás, nagyon szép eredmény. Nagyon örülök is neki. :) Már löködi magát a lábaival előre és emlegeti a kis popsiját közben, mintha kúszni szeretne. :)

Én meg vagyok győződve róla, hogy mindez a Dévény torna eredménye.

2009. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!