Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babák anyukái!...

3-4 hónapos babák anyukái! Mit tud már a babátok?

Figyelt kérdés
Például csinál-e olyat, hogy átfordul a kiságyban úgy, hogy ébredéskor a másik irányban van a feje, mint ahogy letetted aludni ?
2009. aug. 31. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, volt olyan, elég gyakran. a kisfiam 3.5 hónapos, már mindkét irányba (hasról hátra és hátról hasra is) forog. Igaz, ez utóbbit csak három napja. mosolyog, megfogja a játékait és cibálja (pl, a játszószőnyegen). sokat 'dumálgat', azaz inkább gügyög, próbálgatja a hangját. a te picurod mit csinál már?
2009. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:) fogdossa a kis takaróját, és tömi befelé a kis ujjait a szájába és jókat cuppog hozzá...gügyörészik, felelget közben meg jókat somolyog.... De hogy érted , hogy "átfordul"? Amikor hasra leteszem, akkor már szépen tartja a fejét meg a lábát is emelgeti, de még nem fordul semerre...
2009. aug. 31. 16:58
 3/14 A kérdező kommentje:
bocsi, huppsz félreolvastam. szóval hogy mit jelent az a "forgás" ?
2009. aug. 31. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
ha a hátára teszem, a hasára fordul, ha a hasára teszem, a hátára fordul. néha kicsit gurul is, de az még nem igazán megy neki, gondolom, majd idővel tökéletesíti a tudományát:)
2009. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor ügyike:) nálunk ez még nem megy, habár látom hogy emelgeti a kis lábait, törzsét...
2009. aug. 31. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 hónapos és 1 hetes a kisfiam és sokat gagyog, nevet, a csörgöt megfogja nyúl minden után! Az éjszakát átalussza már 6 hetes kora óta! Sajnos tápszeres baba!

Hasról a hátára megfordul már de még vissza nem!

Tiéd miket tud? Mennyi idös?

2009. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. 3 hónapos és 1 hetes a babám. Nagyon szépen tartja a fejét, hason kinyomja magát, hasáról a hátára fordúl (elösször a pont 2 hónapos volt), nem sok híján, hátról hasra is, (nagyon küzd, és bosszankodik, hogy még nem megy), gagyorászik, próbálgatja a hangját, nagyokat mosolyog, és mindent nagyon figyel. A könnyebb játékokat megfogja, gyűri a szájába, ütlegeli a fölé akasztott játékokat. Már pár hetes kora óta orog az ágyba.
2009. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
SZia!Az én babám nagyon ügyike.4 hónaposan már egyedül ült támaszkodás,nélkül az ágyon.Nagyon ügyesen forgott hasról hátra,hátról hasra.5 hónaposan már tudott állni(persze csak ha fogtam a kezét)...Igazi kis "csodagyerek".
2009. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

jaj ezt a hasonlítgatást!!minden gyerek más!!

az enyém már fejen áll,szobatiszta és beszél.na ehhez mit szóltok?

2009. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó, ott a pont. Nekem sincs sajna "csodagyerekem" és én se tudok túllicitálni senkit:D Minden válaszadónak köszönöm, van még hova fejlődnünk....:)
2009. szept. 2. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!