Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának miket lehet...

8 hónapos babának miket lehet már enni?

Figyelt kérdés
Lánykám délelőtt pépesített gyümölcsöt, dél körül bébipapit , este fürcsi előtt pedig rizspépet kap, ezek között pedig cicit. Szeretném viszont bevezetni a napi négyszeri étkezést, reggeli-ebéd-uzsi-vacsora szinten. Ez esetben mit adhatnék mondjuk reggelire? Két foga van.
2009. aug. 31. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom,honnad veszed,hogy ítélkeztem,amúgy meg nem neked szólt a válasz és oda is írtam,hogy nem szeretnék senki megbántani és azt is,hogy az más,ha van ételallergiás a családban.Kérlek olvasd el,figyelmesen,mit írtam és a véleményem az egész táblázatosdiról.

Amúgy meg úgyis mindenki maga dönt,te így döntöttél,amit én megértek.

2009. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem,a választ tényleg az utolsónak címeztem,de a 13:01-es re gondoltam.Természetesen minden bántó szándék nélkül.
2009. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most vettem észre,hogy 1 személy mind a kettő...:-)
2009. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
okés,semmi baj.az esett rosszul,higy drasztikusnak nevezted a gondolkodásom.Tudatlan lehet,hogy vagyok,vagy bátortalan,de nem drasztikus.De ezen már ne lovagoljunk.Ezen nem veszünk össze.Az a lényeg,hogy egészséges legyen a baba.
2009. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!