Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi idős babának párizsi?

Ennyi idős babának párizsi?

Figyelt kérdés
Ismerősömék babája 6 és fél hónapos. Tegnap láttam hogy burgonyát,almát és párizsit turmixolt össze a babának, és néha simán is adja neki. A kezébe nyomja és eszi a picike. Nem baj ez? Nem akarom bajba keverni, ezért nem a védőnőt kérdezem.
2009. aug. 31. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! CBA-ban veszem a glutén és szója mentes párizsit, világos barna csomagolása van. Másabb is az íze és az állaga, de a lányom szereti. Ja és nem drágább mint másik párizsi.
2009. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tegnap délután voltam náluk a picire vigyázni, és rákérdeztem, hogy-hogy párizsit ad neki? Azt mondta ezzel én ne foglalkozzak,nem erre kér meg hanem arra hogy vigyázzak a gyerekre, és nem kell nekem mindent meglátni ami nem rám tartozik,nem fog drága csirkemellet venni,hogy kidobja ha nem eszi meg a lánya... Közöltem vele,hogy többet nem vigyázok a babára,keressen valaki mást.Bezzeg szoláriumra,műkörömre,hetente kétszer fodrászra és drága ruhákra futja....
2009. szept. 1. 14:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Sokan tituláltak már naivnak, de mégis a helyedben elejteném, hogy ez nem játék, amiket tartalmaz, és ha érdekli, járjon után, mert lehet hogy sok problémától óvja meg a babát, de magát is (orvoshoz futkosás, spec étrend allergiásoknak...stb). Hátha ő az a kategória, akinek azt mondták, "X is megette, mégsem lett baja"...

Amúgy nem tudsz mit tenni szerintem, az ő dolga, csak a kicsi érdekében még ennyit megtennék... hátha...


tegnap 13.36-os

2009. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a glutén és szója mentes párizsis :) Ez azért durva, na az ilyennek nem ajánlgatnám a párizsimat... Elég szomorú ha másra van pénz, de a bébitől meg sajnálja. Vagy akkor gondolom nem jutna műkörömre és fodrászra, na igen. A helyedben én sem vigyáznék rá.
2009. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma felhívott és mondta hogy kellene vigyázni a picire, és hogy az anyukája vitt csirkemellet amiből kaját csinált a picinek, úgyhogy nyugodjak meg, párizsi félretéve. Majd írom hogy mi történt, kiváncsi leszek mit mond ha átmegyek. Amúgy ma reggel kiderült hogy babát várok :))
2009. szept. 2. 15:22
 16/18 A kérdező kommentje:
Szóval úgy néz ki minden rendben a párizsis témával, az anyukája nagyon letolta a lábáról....ráadásul tegnap azért vigyáztam a babára mert vásárolni ment a babának. A cédulára fel volt írva a csirkemell is :)
2009. szept. 3. 11:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Na,akkor "hepiend" lett és jobb belátásra tért az anyuka.Jó lenne,ha minden itt olvasott történet ilyen jó véget érne.
2009. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babádhoz !!! :))
2009. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!