Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi idős babának párizsi?

Ennyi idős babának párizsi?

Figyelt kérdés
Ismerősömék babája 6 és fél hónapos. Tegnap láttam hogy burgonyát,almát és párizsit turmixolt össze a babának, és néha simán is adja neki. A kezébe nyomja és eszi a picike. Nem baj ez? Nem akarom bajba keverni, ezért nem a védőnőt kérdezem.
2009. aug. 31. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a legjobb étel, amit egy picike kaphat, de alapvetően nincs ezzel baj. Az én öreg gyerekdokim is ajánlgatta, hogy együk:-)

Nos, én a macskámnak sem adnám, nemhogy a gyereknek, de semmi baja nem lesz tőle. Sok gyerek kapja amúgy, hidd el, sokaknak erre van pénzük sajnos. Szóval ezen ne aggódj.

2009. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A párizsi tényleg nem a legjobb ötlet,szója elergiás lehet tőle a bab.az enyém az lett pedig nár bőven 1 év után kapot csak ilyet.most a második babámnál már nem is adok majd párizsit,ha ilyen szalámit kell adnom legalább jo minőségű pulyaszalámi legyen.De tény sokaknak csak erre telik.De ezzel még nem okoz akkora bajt,mintha nem is etetné.Arról meg le kéne szoknunk,hogy mindig azt figyeljük,hogy a szomszéd,a sógörnőm,a barátnőm éppen mit csinál a gyerekével.Figyelnünk kell egymásra az tény,de nem igy.
2009. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az igazság az,hogy megtehetné az ismerősöm hogy jó minőségű szalámit vagy más egyéb húst adjon a babának. Nem rossz szándék vezérelt a kérdés kiírása során, nem figyelem a szomszédot, néha megkér hogy vigyázzak a picire és pont ételkészítés közben mentem érte.

2009. aug. 31. 13:11
 4/18 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Ha megtehetné akkor elég gáz.
2009. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Nagyokosok! Arra nem is gondoltok, hogy nem elsősorban a pénz a lényeg, ki mit vehet meg a babának... hanem mit szeret az a gyerek!!!
2009. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyílván te is tisztában vagy vele,hogy nem kaphat párizsit egy ilyen korú baba,hiszen a kérdésed valószínűleg ezért fogalmazódott.

Miért nem figyelmezteted te magad az ismerősödet?Esetleg ő nem tudja,hogy mi mindent tesznek a felvágottakba a gyártók.

2009. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan utalj rá, hogy mik vannak benne, tudja-e, mert az is lehet, hogy csak nem tudja. Sokan nem tájékozódnak, vagy mindenféle tudománytalan tanácsokra hallgatnak ismerősöktől (X is megette, nem lett semmi baja), és nem is gondolják, hogy ez nem feltétlenül a legjobb. Nekem is javasolta egy anyuka, amikor 3-4 hós volt a kislányom, hogy ő a spagettijükből egy kis darabot kivett, összeturmixolta, és már ilyeneket adott nekik. (A fűszerezés eleinte nem javasolt, ráadásul ő valószínűleg készételes szószokat használ, pl. Maggis!) Nagyobbik gyereke teljesen egészséges, pici viszont allergiás lett, és szerintem nem is gondolja, hogy ez is befolyásolhatta.
2009. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hónaposan kezdtem el adni a párizsit, szigorúen gutén és szójamenteset veszek.
2009. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocs az offért.kedves utolsó,hol veszel szója és gluténmentes párizsit?hol lehet kapni?
2009. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet kapni egyáltalán?

:D:D:D

2009. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!