Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik október táján...

Kismamák, akik október táján szülnek! Mekkora bundazsákot vásároltok? És milyet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok. A 3-6 hónaposig eleinte igen nagy lenne, de 56-ost vagy 62-est vásárolni megintcsak pénzkidobás, nem?
2009. aug. 31. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
62-68 esetleg 74-es vennék!
2009. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én júniusi babámra vettem 74-est.

Ha átlagos paraméterekkel érkezik a gyerkőc, akkor szerintem 68-74-es körülit érdemes venni, az tuti jó lesz tavaszig.

2009. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én kislányom október 27-én született. Vettem neki 62-est,49cm-el született,hát mondanom sem kell iszonyatos nagy volt,vettünk neki 56-ost végig hordta a 62 es nem is volt rajta !! Ezek alapból nagyobbak szerintem :)

Attól is függ milyen nemű babád lesz a fiuk azért általában nagyobbak :)Minden jót

2009. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kislány lesz, én középtermetű vagyok, a férjem viszont magas, van egy olyan érzésem, hogy a baba is hosszú lesz :)
2009. aug. 31. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 50 cm-rel született a kisfiam tavaly október végén. Mi vettünk előre egy overált, ami 0-6 hós korig volt a címke szerint. Nem tudtuk beletenni, mivel annyira kicsi volt a gyerek, hogy belecsúszott és a fejét is befedte a cipzáras rész. Ekkor kaptunk egy 50-56-os méretűt, ami kb. december végéig, tehát 2 hós koráig jó volt. Aztán használtunk egy másikat (szintén kaptuk), ami 62-68-as volt, ezt kb. január végéig. Februárban lett jó rá az eredetileg vásárolt overál. De az én fiam extrém mértékben nőtt. Gyakorlatilag 4 hós korára (február végére) 70cm volt.
2009. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 11:06-os vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy a férjem 194cm, én pedig 165cm vagyok, ha ez segít valamit.
2009. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy átlagos lány csecsemő hossza 5 hónapos korára 60-69cm között van. Ezt is vedd figyelembe.
2009. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiam október végi volt. Nekünk is volt 62 es overál zsákunk, hát szintén totál belecsúszott, nagyon nagy volt az rá!

Pedig ő 56 cm-mel született, szóval elég hosszú baba volt, de egy 1-2 hónapos még annyira összekucorodik, hogy nem is akkora mint valójában :)

Így 56-os at vettünk a tescóban nagyon szép jó meleg és nem is volt drága. Azt hordta februárig!

Szerintem is ezek vhogy nagyobbra vannak szabva.

Most a lányomat várjuk szintén októberre, vettem neki egy 56 os átmeneti overállt egyenlőre, és majd november vége felé meglátom, mekkora is kell a vastagabb fajtából.

Ja és tenném hozzá gyönyörű, egyáltalán nem használt a 62-es overálunk mivel nem volt jó a szezonjában a fiamra és most a lányomra se lesz jó...pedig nem volt olcsó..

2009. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!