Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babák és anyukájuk,...

3 hetes babák és anyukájuk, hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok? Szoptattok, elég a tejcsitek, fáj a hasitok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 hetes a kislányom...hát elég fáradt vagyok.Sajnos nekem szinte semmi tejem sincs ezért tápit eszik a babám.Néha fáj a hasa akkor masszírozzuk meg infacollal próbálkozunk,de így is van,hogy 2-3 órát folyamatosan nyűglődik.Most 3 óránkként kér enni(nagy zabagép)éjszaka eddig szerencsére alszik,enni is félálomban szokott.Viszont azt vettem észre,hogy egyre éberebb nappal,már szinte csak fél órákat alszik a többit fent van.Sajnos akkor szokott sírni és mástól nem nyugszik meg csak ha kézben van.Próbáltam,hogy mellém teszem az ülőgarnitúrán vagy éneklek neki,mondókázom,de akkor is csak sír és fel kell venni.Ami még új,hogy eddig etetés után letettem a kiságyba és elaludt,most ha beteszem az ágyába azonnal felriad és sír és csak ringatással hajlandó elaludni.

És a Te babád milyen és hogy bírod?Olyan az anyaság mint amilyennek vártad(már ha első baba)?Néha nem ijedsz meg a felelőségtől?

2009. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!