Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek a babótoknak az...

Mit vettetek a babótoknak az 50%-os kuponkedvezménnyel a C und A üzletben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kuponomban 2db 50%-os van a C und a-ba.
2009. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az egyikkel egy szabadidőruhát vettünk (így 1250 volt), a másikkal meg egy bélelt naci + kötött pulcsi együttest (így 2450 volt).

Pl. a Ferihegyi Market Centralban lévő C&A-ban az akciós termékekre is fel lehet használni.

2009. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én holnap megyek, a békéscsabaiba, itt is csak arra lehet ami nincs leértékelve.

Dm bababónusz program keretében kaptam 2 db kupont. A Dm áruházakban lehet jelentkezni, a baba születési anyakönyvi kivonatát kell bemutatni, és utána sok kedvezménybe lehet részesülni. Megéri, hátránya nincs!

Én is valami overálra, szabadidőre, vagy v.mi drágább ruhára gondoltam. Holnap meglátom milyen a választék.

Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 30. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, kettő kupon van benne, de arra figyeljetek, hogy mindegyiket más hónapban lehet beváltani!

Miénk most szeptemberben lesz érvényes, hűvösebb időre szeretnék valamit venni a 6 hónapos kislányunknak.

2009. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!