Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen vizet ad babájának?

Ki milyen vizet ad babájának?

Figyelt kérdés
Csapp víz forralva vagy nem. Üveges víz? ha igen akkor milyen márkájú?
2009. aug. 30. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csapvizet adjál a babának, vagy babavizet. Ásványvizet semmiképp.
2009. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
OFF: miért nem szabad ásványvizet adni? Én amúgy csak babavizet adok, vagy abból készített babateát.
2009. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Én az első hónapokban csapvizet forraltam, majd 4. hónaptól babavizet használok, amit nem forralok.

És akkor a "rendes" ásványvizet mikortól kaphatja? Egyéves kortól? Vagy?

2009. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ásványvízzel,hogy túl sok benne az ásvány és felboríthat belülről.Ezért is mondják még a felnőtteknek is,hogy ne sokat igyanak,mert nem lesz jó.Valami ilyesmit hallottam én.A csapvizet,ha forralod is én nem igazán szeretem,mindig olyan érzésem van mintha mocskos lenne úgyis,úgyhogy én igyekszem mindig baba vizet adni.Legalábbis amíg nagyon kicsi,ahogy nő,úgy igyekszem visszaszorítani a baba vizet és forralni a csapit.
2009. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jana babavizet szoktam adni és a tejpépet is azzal készítem ezt nem kell forralni,elég csak melegíteni.Azt összes többi babavizet is kell elvileg forralni,mint a csapvizet,de ezt nem.
2009. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csapvíz forralva
2009. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Forralt csapvíz.

Egyébként egy múltkori Vendég a háznál (Kossut rádió műsora)című műsorban beszéltek erről, hogy ha már egy gyermek mászik, akkor szinte teljesen mindegy, hogy forraljuk-e a vizet, mert a mászással és a kézrágással ugyanúgy megeszi a bacikat.

2009. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ivásra Jana babavizet, minden egyébhez csapvizet.
2009. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jana babavíz. a forralt csapvizet én sem bírtam meginni, olyan vasíze volt:(
2009. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!