Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák leírnátok mit ebédel...

Anyukák leírnátok mit ebédel ma a 10 hónap körüli babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém ma zöldbab főzeléket evett , piritott csírkemájjal.

Recept cserélés céljábol tettem fel a kérdést! Hátha kapok valami olyan tippet amit én esetleg nem ismerek! Írjatok minél többen! Köszi!



2013. jan. 18. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

burgonyás brokkolifőzeléket csirkehússal


idősebb de a Te babád is eheti azért írtam le .

2013. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos, rakott zöldbabot főztem a családnak, ő is azt kapott, csak egy kicsit más módon: a darált húst nem készítettem el neki pörköltnek, csak simán megfőztem, és tejföl helyett joghurtot adtam hozzá. Egyszerre sütöttem, csak neki készítettem egy külön sávot.
2013. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bolognai spaghettit: oliva olajon póréhagymát dinszteltem, abba ment egy kis sárgarépa, darált pulykahús, felöntöttem paradicsomszósszal, tettem hozzá egy kávéskanál nyírfacukrot, bazsalikomot, és főztem hozzá tésztát. Nagyon finom lett, én is ezt ettem.
2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10,5 hós a lányom. Ma spenótot evett tojássárgájával és krumpliva (tejszínnel, fokhagymával, majorannával ici pici sóval, olajjal)


Én innen szoktam nézni sok sok receptet, szerintem szuperek


[link]

2013. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg, ha olyat főzök, amit ő is ehet, akkor abból kap! :) 4.vagyok
2013. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rizs + pörköltből soványabb husi zsír nélkül + brokkoli + egy kevés párolt káposzta (enyhén savanyított) = nagyon ízlett neki.


A rakott kelt is nagyon szereti és a gulyáslevesben lévő dolgokat (ez nagy kedvence).


Felnőtteknek való (úgy értem, hogy babérleveles, tejföllel készült) krumplifőzeléket is szereti.


Legújabban ezeket próbáltuk ki.

2013. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!