Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja az éjszakai...

Mi okozhatja az éjszakai ébredéseket?

Figyelt kérdés
Sírva ébred a lurkóm általában 3 óra körül, de egyre gyakoribb, hogy éjfél környékén is ébred. Mindig sírva és elvileg nem éhes. Szopik még. Korábban már végigaludta az éjszakákat, de kb két hónapja újra ébred. Most 9 hós.
2009. aug. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Enyém 16 hós, háromszor ébred.

1.Valamire felriad, akár saját mozgására.

2.Valami rosszat álmodik.

3.Nem alszik túl mélyen és érzi, nem vagy a közelben.

4.Szomjas.

5.Meleg van.

6.Kitakarózott és fázik a talpa.

7.Front.

8.Fogak.

Nálunk ezek váltakoznak, meg tuti néha zavarja a horkolásom.

2009. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen kb ennyi idős volt a lányom is amikor minden éjszaka felsírt legalább egyszer.Nálunk a foga miatt volt.Aztán egyre ritkábban történt ez meg,talán olyan 1 éves korától teljesen megszünt.Kitartás... :)

2009. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.. :)
2009. aug. 31. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, válaszolni nem tudok, kérdeznék. Hasonló problémával küzdünk, a kisfiam is 9 hós, sírva ébred többször is éjszaka és nem tudom, miért. Nálatok megoldódott azóta a probléma, vagy kiderült, mi okozta?
2009. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ilyen idős korban általában a szeparációs folyamat szorongásai miatt lehet.

2009. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű az okozta, hogy ölben aludt el, (egy éves korig cicin, utána cumisüvegen) és ha megébredt, akkor engem keresett.. most elolvastam az aludj jól, gyermekem c. könyvet és tanítom elaludni. nagyon hasznos, csak ajánlani tudom. már önállóan alszik a kiságyban pár perc alatt, éjjel tegnap picit felsírt és aludt tovább. (ötödik éjjelünk volt). nyilván volt úgy is, hogy a fogai bántották. köszi a válaszokat!
2009. dec. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!