Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 15 hónasos, és még nem...

Fiam 15 hónasos, és még nem "választott" magának kedvencet. Vagy ez még korai?

Figyelt kérdés
Nem látom, hogy ragaszkodna valamelyik plüsséhez. Köze lehet ahhoz, hogy sülve-főve együtt vagyok vele? még nem voltunk soha külön egymástól, max ha leszaladtam a boltba, és apával maradt itthon kettesben
2009. aug. 30. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 15 hós, és egyáltalán nem jelentenek semmit a plüss állatkák, pedig nagyon szépeket kaptunk/vettünk.

Viszont az első baba takarójához nagyon ragaszkodik, képes leszaggatni a ruhaszárítóról is.

2009. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj de jó h ezt írod!! Nekem a védőnő már pár hós korától mondta hogy próbáljunk meg vmi kis kedvencet adni neki, mert hogy azzal majd megnyugszik később stb.

Na hhoz képest én fiamnak se kendőcskéje, se takarója, és a plüssállatok közül 2-őt 3-at is kedvel, néha megszeretgeti őket, de sose hozza magával és nem is keresi ha nincsenek meg...

Ő most 22 hónapos, nem tudom mikor jön el ez az idő h vmi dolgot megkedvel, megszeret,,,lehet hogy sose?? van ilyen gyerek??

2009. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves és neki sincs ilyenje. Nem is baj szerintem, hogy nem ragaszkodik ilyenhez. Én nem is akartam szoktatni, hogy legyen neki.
2009. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!