Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossátok ki babátok...

Hogyan mossátok ki babátok kedvencét?

Figyelt kérdés
A kisfiam kedvence egy mintás textilpelus lett, amit állandóan szagolgat meg gyömöszöl, van belőle egy ugyanolyan, a múltkor oda is adtam neki, hogy az eredetit ki tudjam mosni, de a "hamisítvány" nem kellett neki, eldobta. Már elég büdi, méterekről érezni a nyálszagot rajta. Ti milyen csellel tudjátok elvenni, mert már nagyon ráférne egy alapos mosás...
2010. nov. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Este mikor elalszik?
2010. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor elalszik. Most jól fúj a szél, hamar meg is szárad:)
2010. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kimosod már az sem kell majd neki...

elég ha átöblíted vízzel, mert pont a szag az ami miatt tudja hogy az az igazi fufu.

Amúgy csatlakozom, hosszabb alvás közben sikerülhet.

2010. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elveszem tőle és kimosom, majd a konvektoron gyorsan megszárítom. Mondjuk nálunk elfogadja a másodpéldányt.
2010. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kisfiad?

Esetleg lehetne olyan cselt alkalmazni, hogy együtt fürödjenek vele, együtt mossátok ki a kiskádban fürdés közben, ő helyezze fel a radiátorra és figyelje, persze a te felügyeleted mellett, hogy mennyi idő alatt szárad meg :)

2010. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kisfiam. És igen, a szag az, ami miatt nem tud megválni a pelustól. Attól félek, hogy ha kimosom, akkor egész nap üvölteni fog, mert nem a megszokott a "halacskás bűzije"
2010. nov. 15. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elfogadja a másodpéldányt is. Mindig végignézi mikor beteszem a mosógépbe kimosni. Első mosáskor sírt, mikor látta a mosógép ablakában forogni, de már megszokta és csak őrködik a mosógép mellett. :-)
2010. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy kutyifejű alvós rongyi van kedvencként, aminek a két sarkát mindig bekapja, nyálazza, most a napokban már azt vettem észre, hogy a benne lévő nyálat szívogatja ki belőle.. rosszul vagyok tőle, de nem tudom tőle elvenni. Vettem ugyanolyat, lassan már mindkettő ilyen állapotban van. Felváltva mosom - szárítom őket, lassan beszerezhetek egy harmadikat, és a legócskábbat kivágom a fenébe. Hála az égnek nem tesz különbséget közöttük, viszont valamelyik nap elkapta mindkettőt, és cipelte őket. Én naív meg azt hittem, majd zavarban lesz... ááááh, én voltam zavarban, hogy mennyire nem érdekelte, hogy nem csak egyetlen darab van.

Alvás közben szoktam én is kimosni.

2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!