Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátokat leteszitek...

6 hónapos babátokat leteszitek a földre vagy csak az ágyon hagyjátok játszani?

Figyelt kérdés
én félek hogy beveri az orrát mikor már hason elfárad....
2009. aug. 29. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kislányom leesett az ágyról, még jó hogy egy takaró összehajtva volt a földön és arra esett először, majd onnan a parkettára. Azóta csak a földön játszik ha nem vagyok mellette, és inkább az orrát üsse be, minthogy a feje törjön vagy a keze...Az ágyon csak akkor van ha ott vagyok én is és csak rá figyelek, semmi másra, mert az előbb említett baleset is az én jelenlétemben történt, pedig csak 2mp-re fordítottam el a fejem.

Vettünk habtapit, azon jól elvan,kedvére mászhat,foroghat, bírkózhat a játékaival,és még biztonságosabb is mint az ágy. Ha nem akarsz mellette ülni egész nap, mert esetleg főzöl,takarítasz, akkor érdemesebb a földre tenni, nehogy úgy járjatok mint mi. Eg vastagabb pléd,takaró is megteszi, csak amikor már mászogat, összehúzogatja :o), lányom bele is csavarta magát, akkor jöttem rá hogy szeretne kukucsost játszani :o)

2009. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt javasolta, hogy minnél többet legyen letéve a földre, úgyhogy már egész pici korától kezdve felváltva volt a járókában vagy a földön (persze szőnyegen, azon még egy takaró is volt - még télen - így nem érhette baleset :)).
2009. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam, s a nagyok is már 1 hónapos koruktól sokat voltak a földön. a kicsi most 7 hónapos, mikor ébren van 70%-ban a földön van. Így tanul meg kúszni, mászni, forogni, felülni.

Sajnos megvédeni mindentől nem tudod. A kiságyba is beveri majd mindenét, az ágyról pedig egy másodperc alatt már lent van egy ekkora baba.

2009. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta nem hagyom az ágyon, mert legurul. Most már úgy is veszélyes, ha mellette vagyunk, villámgyorsan közlekedik. 3 hónaposan megkapta a játszószőnyegét és tornáztatóját, eleinte még olyan pici volt, hogy összeszorult a szívem, ha arra tettem, de muszáj volt. Azóta is ott gazárdálkodik, persze most már a fél lakást birtokba vette.
2009. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hós korunk óta a földön vagyunk.eleinte játszószőnyegen.5 hósan vettünk 3 csomag nagy habtapit,azóta azon van.Imádja,tompítja az eséseket,fel se fázik rajta.A hátuljához hozzáragasztottuk nopi ragasztóval a kirakórészt,így nem bírja szétszedni se.
2009. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már leesett a 2mx2m-es ágyról, 7 hónaposan a bútorok közt rohangált. Nálunk 3 hótól szigorúan játszószőnyegen volt.
2009. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6,5 hosak vagyunk. 1 hete állandoan a földön van, a kiságyba sír. Négykézláb bejárja a lakást, felül, eldöl. Van egy-két foltunk már, de megvédeni nem lehet öket mindentöl. A 4 éves fiam is nagyon jól össze tudja törni magát, de ebböl is tanulnak.
2009. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!