Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettetek fulbevalot...

Mikor tettetek fulbevalot kislanyotoknak? .

Figyelt kérdés
Az enyem most 3 hos es nem tudom eldonteni,hogy most vagy ,ha mar nagyobb lesz es meg tudom neki magyarazni mi az.Gondolom majd ha lesz 3-4 eves.Most nagyon sajnalom ot,meg nemtudja felfogni,miert okoznak neki fajdalmat:(
2009. aug. 29. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hós korban rakattak a fülébe, mert ha nagyobb lesz akkor már elszalad előle. Egyébként csak abban a pillanatban fájt neki, de nem is azért sírt hanem inkább attól hogy megijedt a pisztoly hangjától.
2009. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hós volt
2009. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még a kórhzban tetettem be neki aznap amikor haza jöttünk.Nem bántam meg mert akkor még valóban fel sem tudta fogni a dolgokat.

Sztm minnél hamarabb rakasd be neki és akkor hipp-hopp elfeljti.

2009. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 5hónapos már bőven elmúlt mikor mentünk lövetni. Addig lebeszélt a dokink, mert azt mondta sokat változik még a fül alakja, és igaza volt. Legalábbis a lányomnál így volt. At első lövésnél nem történt semmi, a másodiknál sírt egy picit. Egyik nap olvastam hogy 4-5hónapos korban az emlékezetük 5-7másodperc, vagyis annyí ideig emlékeznek dolgokra, úgyhogy nyugodtan viheted akár most is, nem kell sokáig várni. Megkeresem majd neked a cikket, és beásolom a linket. Szerintem sokkal rosszabb 3-4éves korban lövetni.
2009. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom külföldön született, nekünk meg kellett várni a három hónapos kötelező oltást, addig nem lehetett. Kérték a papirt meg minden. Meg beleegyező nyilatkozat is volt.... érdekes mi? Itthon bármikor lövetheted szerintem.
2009. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a kórházból kiengedtek nem hazamentünk, ha a fülbevalót belövetni. Pici sírás volt csak. Minél tovább vársz, annál fájdalmasabb neki.
2009. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!