Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tettetek kislanyotoknak...

Tettetek kislanyotoknak fulbevalot? En kislanyom 3 hos, most akartunk neki, de nagyon sajnalom ot

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kicsit hülyén hangzik, de ugyanolyan, mintha te lövetnéd ki a füled. Persze ő nem tudja mi az, nincs rá felkészülve, ezért kicsit rosszabbul fogja érinteni. A fülbevaló hamar megvan, de utána még számíthatsz egy hosszú sírásra. Ápold neki rendszeresen és nem lesz semmi gond.
2009. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi mar a korhazba betetettuk.Ataludta,meg sem ebredt:)
2009. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Végül 5hónaposan vittem el. Meglepődtem milyen simán ment :o) Beültettem az ölembe,bejelölték neki a helyet, meg valamilyen akupresszúrás pontokat is néztek. Kilőtték az egyiket,ami után egy picit sírt,kb 5mp-et, aztán a következőnél szintén. Szerintem én rosszabbul viseltem mint Ő :o) Nem gyulladat be, kezeltem 2hétig a biztonság kedvéért. Az új fülbevalót alkohollal fertőtlenítettem,amit a köldökéhez használtunk. Nagyon csini lett :o)
2009. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3,5 hósan lövettük ki. Engem nagyon megviselt, ő csak a másodiknál sírt jobban. Hála az égnek nem gyulladt be, már aznap nem is érezte (látszólag) amikor megforgattam neki.

Mi is 2 hétig kezelgettük a rend kedvéért.

Nem bántam meg, nagyon jól áll neki és legalább túl vagyunk rajta.

2009. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!