Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb H & M Budapes...

Melyik a legjobb H & M Budapesten?

Figyelt kérdés
Újszülöttnek kelengyét szeretnék venni. Vörösmarty Tér, Árkád, Aréna.....? Tapasztalatokat várok Anyukáktól!
2009. aug. 29. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére sok H&M-s ruháink vannak. Tényleg nagyon jó minőségűek, bár nekem egy kicsit drága, de ha azt nézem, hogy mosás után sem nyúlik ki... Egytől egyig turiban vettük a ruhákat, már használtan, de egyiken sem látszik. A fiam imádja a Snoopy termó pulcsiját. Érdemes néha a turikban is szétnézni, sok H&M ruha van!

Egyébként az Arénában szoktam szétnézni, sokszor vannak nagyon jó akciók, főleg a bébi ruhák terén. Most, hogy említettük, én is elnézek oda!

2009. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az Árkában kicsi a h und m . A Vörsmarty téri a legnagyobb! bár a héten 56-os ruhák nem voltak..
2009. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor az Arénában lezdek, aztán megyünk a Vörösmartyra, hátha lesz ott is baba ruha már, de a sógórnőm is azt mondta, hogy elég lecsupaszított a baby kínálat...
2009. szept. 13. 11:27
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi szinte csak h&m-nél vásárolunk,én az Arénátés a Camponát szeretem,a Vör.-t még nem ismerem.Örülök,hogy nem dőlsz be a bababoltos cuccoknal,én sem vásárolok onnan!
2009. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!