Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb H & M Budapes...

Melyik a legjobb H & M Budapesten?

Figyelt kérdés
Újszülöttnek kelengyét szeretnék venni. Vörösmarty Tér, Árkád, Aréna.....? Tapasztalatokat várok Anyukáktól!
2009. aug. 29. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Sztem inkább kifejezetten Bababoltban vásárolj, igazi baba-mama kelengyét csakis az erre szakosodott bababoltok árulnak.

Az én kedvenc boltom a Kosztolányi mellett levő Elefáni bababolt. szép áruik vannak, és árban is megfelelő.

2009. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az Eurocenter melletti Stop Shop boltja nagyon szép és jó cuccok is vannak.

Viszont ha jó bababoltot keresel ami nem túl drága, az a [link]

teljesen jó.

Meg a leo-poldi.hu !

2009. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a bababoltok kínálata siralmas, az áruk is. a fiamnak ausztriában vettem a cuccai 90%át H & M ben, minden jó volt, sok Brandonos cuccot rá sem tudtam adni, mert olyan volt az anyaga, és két mosás után szétszakadt, a Kenguru Gonld dettó, szóval maradnék a H & M-nél, mert jó áron ad, jó anyagot, igaz azzt is előbb-utóbb széthordja. A magyar bababoltokat inkább hagyjuk....
2009. aug. 29. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Tescot és corat tudom javasolni, nagyon szép, jó minőségű, és kedvező áru ruhákat lehet kapni.

A magyar H&M nem összehasonlítható árban a külfödivel!

2009. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi az a H@M?

Bocsi de még nem hallottam róla, mit árul, hol van?

2009. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az Arénás H and M-mel meg vayok elégedve és IMÁDOM a cuccait!Minőség és elfogadható árban!Nagyon sok ruhánk van onnan,sőt járok turkiba is és onnan is a h and m-es ruhákat hozom el mert mind mind nagyon jó!Szóval szerintem megfelelő az Arénában levő bolt is!Iazából csak azt ismerem:)
2009. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

én legjobban a váci úton lévőt szeretem, de nem rémlik, h babacuccok vannak-e.

ahol nagyon jókat láttam, kifejezettem babacuccokal 1 egész emeleten, az pozsonyban volt, nevetséges áron.

én abszolút megértem, h maradnál a h&mnél:)

2009. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi, a nyagyfiamnak is sokat veszek ott, de a csecsemőkét nem tudtam hol a jobb. a tesco/cora/auchan is jó, de minőségben és design-ban a H&M a legjobb, és az ára itthon sem vészes, mondjuk, amikor fent volt az Euró dobtam egy hátast a szokásos harisnya csomag láttán, mert sokat drágult, de még így is megéri.


Amúgy a H&M ruha cég, viszonylag elérhető áron ad jól tervezett, egyszerű ruhákat csecsemő kortól is. A diszkont áruházas ruhák igaz, hogy olcsók, de néha olyan, mintha nem csecsemőkre, hanem ufokra tervezték volna, a bababoltok meg siralmas műszálas cuccokat adnak aranyárban. A H&M-ben meg sok a pamut.

2009. aug. 29. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Szintén a TESCO-s cuccokat tudom ajánlani. Másfél éves fiamat gyakorlatilag onnan öltöztetem. Nekünk is van H&M-es, azok is jók valóban, de nem olyan nagy a választék néha (Árkád)
2009. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Árkád, ott nagyon segítőkészek és kedvesek az eladók, és sok jó babaruha van.
2009. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!