Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb bababolt...

Melyik a legjobb bababolt Budapesten?

Figyelt kérdés
Vagy a környéken. Ahol nagy a választék és az árak is jók. Kérlek, a Brendont ne írjátok.
2010. jan. 12. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mária bababolt, Visegrádi utca

www.bebibolt.hu

2010. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a Brendon outlet az olcsóbb, ha jó minőségű dolgokat akarok, akkor mindig odamegyek. a Soroksári úton van, itt a honlap, magad is megnézheted az árakat, jobb, mint a Brendonban, onnan már én is fordultam ki. :))

[link]

2010. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Vecsésen vásároltunk a picinek, a textil pelenkától kezdve az ágyon át a babakocsiig mindent! Minden nagyon jó árban van, nagyon segítőkészek voltak! Most is odafogunk menni etetőszékért is. Ki is néztem már, ami itt 7900ft az a Brendonban 12000. Nem mindegy, és ugyanazt tudja. Én csak ajánlani tudom Neked, tényleg nagyon megvoltam elégedve vele!!! Kati bababolt a neve, keress rá a neten, árakat is írnak, mindig frissítik a honlapot!

2010. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Rengeteg boltot néztem, nekem legjobban a Babyfun bababolt tetszett, a Csalogány utca 42. alatt van. Maga a bolt nem túl nagy, de van minden. Ha megnézed a honlapjukat, láthatod, hogy elég sok termék jóval olcsóbb, mint a többi üzletben. Pl. a hordozókendőt fele áron adják, mint máshol. Én szinte mindent ott vettem meg a picinek. www.bababolt.net
2010. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a Mária bababolt a kedvencem: áttekinthető, nem drága, van minden, és ha a honlapjukon rendelsz személyes átvétellel olcsóbb. De amúgy is kapsz 5% kedvezményt már az első vásárláskor is, amikor adnak törzsvásárlóit.


A vecsésiben voltam, nekem az túl pici, mindent az eladótól kell kérni. A bippa kft. is jó, www.babaholmiolcson.hu, csak az nekünk túl messze van, és ez is túl picike, zsúfolt.

Nekem a soroksári úti nem jött be, kétszer voltunk, és egyszerűen nem tudtam mit vásárolni, mert ami akciós volt, abból ki voltak fogyva, a többi meg hasonló árért közelebb is tudok venni. Dehát ki hol lakik...

2010. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Mária bababoltot és a Minimanót szeretem.

12 hetes kislány anyukája

2010. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

www.babaholmiolcson.hu szerintem :)

Több bababoltban is jártunk , és nekünk a BIPPA KFT vált be a legjobban . Nagyon nagy választékuk van és nem beképzeltek hanem nagyon segítőkészek voltak . Egyedül vásároltam , így segítettek bepakolni a kiságyat az autóba és még ajándékot is kaptam . Le a kalappal előttük !

2010. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
költői kérdés... eddig mindben csalódtam, ami akciósként van reklámozva az oldalukon ,abból persze soha nincs (ja, az országban sem) ami nálam kimeríti a megtévesztés fogalmát. Neveket nem mondanék, de a Csalogány utcaiba még el fogunk látogatni, meglátjuk.
2012. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem rég találtunk rá egy online bababoltra. Egy konkrét játszószőnyeget kerestem és ők voltak a legolcsóbbak.

[link]

Nagyon jó tapasztalattal zártam a vásárlást. Bátran ajánlani tudom őket. Hihetetlenül kedvesek, rugalmasak,figyelmesek és árakban is nagyon jók!

2017. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!