Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának -6 hónapos-...

Anyatejes babának -6 hónapos- mit lehet adni uzsira?

Figyelt kérdés
Az ebédet már kiváltottuk főzelékkel, a délelőtti szopi után kap gyümölcsöt is, de mit adjak uzsonnára. mert ha cicizik, vacsorára nem marad tej, így tápszerrel kell pótolnom :(
2009. aug. 29. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél többet cicizik, annál több tej lesz. De adhatsz neki tejpépet, vagy ismét gyümit. Pár hónap múlva joghurtot is stb. Vagy csinálhatsz neki anyatejből tejbegrízt, bio teljes kiörlésü kukoricadarából pl.
2009. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejpép, tejberizspép, nekünk ezek jöttek be! Tegnap vettem Humana baba joghurtot, ami 6 hónapos kortól adható, de az nem jött be neki, mert olyan savanyú mint a rendes joghurtok!
2009. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
babakeksz, joghurt, tejpép, bébi desszert, DE ezekben mind tápszer van, egyetértek az első hozzászólóval, ha nem akarsz tápszerezni, akkor szoptass még minél gyakrabban, a tej nem fogy el, csak több lesz. A tej akkor marad el, ha nem teszed elég sűrűn mellre, vagy nem hagyod elég ideig szopni, persze kivétel van, de a legtöbb anyukánál így működik.
2009. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy már nem indul be elég gyorsan a tejem és szegénykém csak szív és üvölt, és én már nem bírom hallgatni. eddig is vért izzadtam, mire lett tejem, de most, hogy végigalussza az éjszakákat, már nekem sincs erő felkelni, így egyre kevesebb van. de azért még próbálkozom.
2009. aug. 29. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok! Van olyan tejpép, amelyikben nincs tápszer, pl. a Sinlac.
2009. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!