Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen gyógytea amit...

Van valamilyen gyógytea amit lehet adni babának?

Figyelt kérdés
pl levendulából készült teát,a kamillát tudom,de milyen más nem filteres teát lehet adni nekik.7 hós.
2009. aug. 29. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért? Bereg?

Egyébként a csipkebogyótea nagyon jó megfázásra is, de egyébként is. A kamilla allergén, ezért mostanában nem nagyon ajánlják. Levendulateáról viszont még sosem hallottam.

2009. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam kérdezni, hogy "beteg?", csak úgy látszik, mellé ütöttem.
2009. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nem beteg,csak fogzik,és nagyon ingerült,a homeos bogyók nem használnak,még a kúp sem,nurofent időnként adok csak neki,olyan tea keverék kellene ami természetes és segít neki az elalvásban.
2009. aug. 29. 08:08
 4/6 anonim ***** válasza:
a citromfű nyugtató hatású,és lehet adni nekik,gondolom,mert a hipp teák között is van citromfüves
2009. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zsálya nyugtatja az idegrendszert és mérsékli a lázat.

A dologélt nem próbáltad a fiamnak az segített.

2009. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de igen,azzal kenegetem,és tényleg jó,de az alvásába nem segít az sem.Nagyon jó alvó volt,most meg csak szenved szegény,ezért gondoltam egy jó gyógytea keverékre.Egy próbát az is megér,ártani nem árthat.
2009. aug. 29. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!