Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valamilyen gyógytea az...

Van valamilyen gyógytea az alábbi nyavajákra?

Figyelt kérdés
Sok a gyomorsavam.Erre szeretnék valami gyógyteát,de nem tudom,milyet kéne innom.Nem tudom,létezik-e olyan tea,ami eleve megakadályozza a sok gyomorsav termelődését.Vagy ha a meglévő gyomorsavat semlegesíti,az is jó!Valamint a munkám miatt nagyon korán kelek,és egész nap álmos vagyok.Ha kávét iszok,az marja a gyomromat,az energiaital szintén a szénsav miatt,és cukros is.Szóval erre is ajánlhatna valamit aki tud.Mindenkit kérek,hogy csak bevált módszereket írjatok,és csakis olyan,akinek normális válasza van!Ha tudtok,írhattok konkrét márkákat is...Köszi!
2010. jún. 3. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Citromfű tea

Ideg- és szívnyugtató, görcsoldó. Oldja a depressziót. Serkenti az emésztést, gyomorrontás, gyomorsav túltengés ellen is alkalmazható. Gyakran alkalmazzák fejfájás, álmatlanság, alvászavarok esetén is. Elkészítése: 1 csésze forró vízbe helyezzünk 3 teáskanálnyi citromfű-levelet, majd 10 perc állás után szűrjük le. Naponta 3 csészével (többször 1-1 csészével) fogyasszunk 4-6 héten át. Ideges állapotban, depresszió esetén igyuk.

2010. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Főzz teát canabis-bol.

az mindenre jo

2010. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Salvus víz jó gyomorsavra, másfél liter kb. 600 ft, elég pocsék az íze de egyből hat.

A Dr. Tea Zöldmező teakeveréke is hatásos.

A napi fáradtságra jót tesz ha este korábban lefekszel (nem vicc, ez van) illetve guarana tabletta, vagy a Plussz ExtrAktiv pezsgőtablettája. De ezt se ajánlott hosszútávon. Anyukám négykor kel, de este fél kilenckor már aludnia kell. Viszont négykor teljesen fitt.

2010. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!