Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj lehet a babámmal?

Nagy baj lehet a babámmal?

Figyelt kérdés
Most 2 és fél hónapos és a doktornö picit sárgának látta még mindig a szemét, elküldött vérvételre. Meglett az eredmény, 5 dolog van megjelölve, ami nem jó, a bilirubin nagyon magas, a hemoglobin stb meg kevés. Olvastam,hogy a bilirubin szint emelkedés okozza a sárgaságot. Nagy baj,hogy még nem múlt el? Mire számithatok,kezelni kell? Volt valaki hasonló helyzetben?
2009. aug. 29. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen beszélj a doktornővel. Nem kell megijedni azért, de a bilirubin szintnek kb. 6 hetes korára le kell csökkennie olyan 70 körülire, ami már normális. Eszik eleget?
2009. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes,szopik rendesen, majdnem 6 kiló,nem aluszékony,sokat van fent,tehát nem látszik betegnek. A kórházban sem kellett lámpázni,4 nap után hazamehettünk. Azt olvastam,hogy a szoptatás is fenntarthatja a sárgaságot, remélem nincs komoly baj.
2009. aug. 29. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak 3 hónapos koráig sárga volt a szeme, a háta és a szája körül. Havonta jártunk vérvételre, ott mindent rendben találtak, és idővel a bőre is szépen rendbe jött.
2009. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, szép lassan el fog múlni, a sárgaság a szem fehérjéről múlik el a legkésőbb, de lassan el fog tűnni, semmi gyógyszer vagy egyéb kezelést a fiamnál nem igényelt. A nap sietteti ezt a felszívódást, én állandóan az ablakba tettem mózesben, ott szundizott, télen volt ilyen pirinyó.
2009. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki,hogy adjak neki napi 2xfél folsavat,ha nem javul vaskészitményt is kell szednie.
2009. szept. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!