Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heti egyszer: máj, sóska,...

Heti egyszer: máj, sóska, tojás. Meddig?

Figyelt kérdés
Mikortól eheti hetente akár többször is ezeket a dolgokat a baba?
2009. aug. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Májat talán 10 hó körül kezdtük enni hetente 1X.

Tojást még nem evett 14 hós lányom.

A sóska meg 10 naponta adható, sűrűbben nem javallt.

1 éves kor után már úgyis azt adod enki, amit ti felnőttek esztek, akkor már nem erre fogsz figyelni...

Többször meg szerintem semmiképp nem kell egyiket sem, hisz te sem eszel gondolom hetente többször májat meg sóskát, spenótot...

2009. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat hónapos kor után már mindegyiket eheti.Fő a változatosság.Heti többször én semmilyen kaját nem adtam a gyerekeknek,amíg külön főztem nekik.Kivéve a tejtermékek,uzsonnák,vacsorák.6-7 hónapos kortól pedig azt ették,amit magunknak főztem.
2009. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tojást egy éves kor felett ehet sűrűbben a baba. adhatsz neki főtt tojást, rántottát, bundás kenyeret, vagy akár főzelékhez is tojást. abból baj nem lesz, ha egy éves korában ebből többet eszik. sóskát, spenótot és májat szerintem nem fog többször ennie egy héten, mert ti sem eszitek ezeket ennyiszer. az, hogy mondjuk maradt máj, és másnap is azt eszi a család, így a gyerek is, nem gond. semmi baja nem lesz tőle. igazából a lényeg, hogy ne minden héten kétszer-háromszor egye ezt :-)
2009. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!