Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Már tanácstalan...

Mit tegyek? Már tanácstalan vagyok fürdetéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam! Eddig nem volt gond a fürdésnél, de mióta kapaszkodva fel tud állni, illetve mióta próbálgat felállni azóta lehetetlen ezt véghez vinni. Egyszerűen nem marad nyugton a vízben, nem lehet ülve tartani. Az apjával fürdik együtt, mert a kiskádban már nem fér el, és nem bír vele. Folyton áll, ha bele ülteti sír. Pedig sok játék van a vízben de nem játszik, nem köti le semmi. kb.3 perc múlva ki kell vennem. A víz hőmérséklete jó. Mit csináljak? Köszi mindenkinek aki ötleteket ad!
2009. aug. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, hadd álljo:-) Ha apa ott van, vigyáz rá, nem lesz baj. Fürdetni is lehet így, azt mondjuk tehted te, amíg apa fogja.

Amúgy majd elmúlik...

2009. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
És miért nem állhat?Nem kell kínozni ha nem akar leülni,így is meg lehet fürdetni.Az én gyerekeimnek is volt olyan időszaka amikor álltak fürdés közben,eljön majd az az idő újra,amikor ülni fog.
2009. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna!!!!!!!!!!!!Semmit hagyom állni!!!!
2009. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért nem állhat??Komolyan kérdezem,4 gyerekem van,egyik sem esett el soha a kádban,pedig voltak álldogálós korszakaik.
2009. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szintén inkább álldogál fürdés közben. Tettünk a kád szélére játékokat, ha ezeket megnézegti, megszerezheti, általában kedvet kap egy kis játékhoz leülve is. Ő is az apukájával fürdik. Néha-néha vmi mást is csempészünk a fürdőjátékaihoz (pl.üres tusfürdős doboz)és az újdonságot két kézzel szeretné megvizsgálni. Ehhez pedig le kell ülnie.
2009. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Hagyd, hogy álljon. Majd ha nem lesz ez ekkora újdonság, akkor leül és játszik a játékokkal!
2009. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hogy így mindenki egyöntetűen ezt írja, őszintén megmondom nem tudom miért nem állhat. Végül is állhat, csak nem értem hisz eddig imádott benne ücsörögni. Nekem ő az első babám, és kicsit furcsáltam ezt a viselkedését. De ha már nálatok is volt ilyen akkor megnyugodtam, hogy nem csak ő csinálja ezt. Köszi mindenkinek
2009. aug. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!