Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell büfiztetni...

Mennyi ideig kell büfiztetni a babát?

Figyelt kérdés
2 hetes kislányom tegnap nagyon nyűgös volt kaja után, amikor leraktam. Nem igazán tudom az okát, mert büfizett is, de lehet, hogy nem eleget. Hogy csináljam, hogy kaja után nyugodtan legyen?
2008. jún. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a büfivel van baj. Ha max 6-8 percig büfizteted akkor ami ki akar jönni az ki is jön. Nálunk is néha van hiszti kaja után. Dugj cumit a kis szájába - ha nem vagy nagyon cumiellenes - és talán megnyugszik. Lehet nem tudják néha, hogy már jól laktak! :)
2008. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jóllakott? Az én picim mikor ekkora volt, mindig elaludt a szopi közben, ha elég volt neki. Volt hogy 10-20 perc múlva magához tért és fent volt a következő kajcsiig, de általában aludt,míg ilyen pici volt.Próbáld ki, hogy még adsz neki ennni, lehet csak két korty hiányzik. A büfi nálunk volt hogy 15 perc múlva jött. :)
2008. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy néz ki azóta, hogy a cumival valóban megnyugszik. Enni én úgy gondolom eleget eszik, mindig úgy csinálom, hogy addig eszik, amíg ki nem köpi a cumit, aztán büfizünk egyet, pihenünk pár percet és utána újra megkínálom vele. Akkor megint eszik egészen addig, amíg újra nem látom jelét, hogy elég volt. Így utólag arra tudok még gondolni, hogy front miatt volt ilyen nyűgi, mert tegnap éjjel nem volt ilyen problémánk. :)
2008. jún. 2. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt és cumi volt megoldás azota mindenok. mi 3hetesek vagyunk
2008. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!