Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki adjon jó tanácsot!...

Valaki adjon jó tanácsot! 8hós fiam nagyon sokszor fel kel éjjel.5foga van. Én már nem hiszem hogy a foga miatt kel fel. Iszik és alszik tovább vagy a cumit kéri. Vizzel itatom éjjel nappal. Ki mit csinál a picijével, hogy aludjon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk, felsír->víz, cumi, macija és vissza is alszik.
2009. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd őt kicsit sírni, ez alatt értek kb. negyed órát. Ha nem hagyja abba a sírást, akkor símogasd meg a hátát, és beszélj hozzá halkan. Ha ez sem elég, csak akkor itasd meg. Szerintem az a baj, hogy hozzá van szoktatva ahhoz, hogy éjjel is eszik, iszik. Szépen lassan le lehet szoktatni róla, de sok türelem kell hozzá. Ja, és ha este elalvás előtt elmeséled neki, hogy ma éjjel szeretnél aludni, és megkéred, hogy ne ébresszen fel, az is segít. Tudom, hogy kegyetlennek hangzik, de mi azóta alszunk nyugodtan, mióta ezt 2 hétig minden éjjel végigcsináltam. Most már este 9-től reggel 7-ig alszik folyamatosan.

Egy 8 hós baba anyukája.

2009. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ő már 5 hónapos kora óta nem eszik éjjel.
2009. aug. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!