Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól baja a babámnak...

Lehet attól baja a babámnak hogy folyton esik? Már egyedül áll és megy a bútoroknál, de folyton összeakad a lába.

Figyelt kérdés
Ott vagyok legtöbbször mellette és még így is képes egy mp alatt elvágódni és persze a feje koppan mindig. Bár majdnem az egész nappali szónyeges, ő megtalálja azt a 10cm-es sávot ahol nincs és persze pont ott koppan a feje. Azok írjanak akiknek hasonló volt és nem rögtön járt a baba hosszabban magától
2009. aug. 28. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
pont fél órája estünk egy jó nagyot ma ez már a 2.Sajna vele vagyok mindig igy 99 %ban ki tudom védeni,de van,hogy nem tudom már elkapni.Ha sírás után jol van,msolyog és játszik tovább akkor nincs baj szerintem.Ma már kétszer koppant a buksija igy lehet hogy picit már fáj a feje,igy kapott egy kis nurofent.de gyébként játékos,jókedvű.én tanítgatom leülni,és ott vagyok vele,de sajna ezekből az esésekből tanul.Hamar megtanulja mi mizog,mi ingadozik,mikor esik nagyot.nemtudom mindentől megvédeni,de már ügyeskedig látom.
2009. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csetlik-botlik, főleg, ha fáradt. Legtöbbször nem sír már, csak meglepődik, hová került, valószínűleg hozzászokott a kisebb esésekhez. Persze én mindig aggódom, de látom, hogy nincs baja. Ha mégis sír, megölelem, megpuszilom, és már megy is tovább.
2009. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 9 hónapos, most gyakorolja az állás művészetét.:) Szegény gyerek néha megfeletketik hogy ő még nem a legstailabb, így mindennap olyanokat zuhan, de röhög magán:) szal nem hiszem h baja lesz.
2009. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!