Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez az ötlethez?

Mit szóltok ehhez az ötlethez?

Figyelt kérdés
Nyithatnánk egy fórumot valahol(pl:nlcafe), ahol a használt cuccainkat tudnánk eladni,mert sokszor olvasom itt hogy a teszveszen vaterán nem megy és itt nem lehet.Ott meg jól át lehetne beszélni kinek mi van eladó:)
2009. aug. 28. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13.58:én gyerekruhával foglalkozom,arról tudok csak nyilatkozni.:))Olyasmire gondolok pl,h valaki feltesz egy Siesta cipőt,ami újonnan nagyon drága,ezért úgy gondolja,h ha az orra teljesen le van nyúzva, a cipő meg egyébként is úgy néz ki,mintha megrágta volna egy kutya,megér még 1500-2000Ft-ot.Egyébként is,sajnos tudomásul kell venni,h hiába több ezer forint újonnan egy ruha,csak néhány nagyon "trendi" márkát lehet közel olyan árban eladni,ha már használt.És persze azt is el kell fogadni,h esetleg a nagy többség ízlése nem egyezik a miénkkel,és nem akarja megvenni azt a ruhát,amit mi nagyon cukinak tartunk.(Ezzel nem akarom senki ízlését leszólni,de tény,h kislánynak világoskéket elvétve vesznek.)

Teljesen a saját nevemben nyilatkozva pedig azt tudom mondani,h nem szoktam valamit azért megvenni,mert X márkájú,de nekünk erre nem is nagyon futja.Egyetlen mániám van, a lányaimnak a Monsoon ruhák,de azért gondosan válogatok ott is.:)

2009. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Éngem is érdekelne majd a cím.Remélem sikerül megvalósítanod!!!
2009. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!