Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a 10 hónapos babájának még nincs foga?

Figyelt kérdés
Tudom h még nincs lekésve semmiről, de én már nagyon várom h legyen már fogunk és mindig csak azt hallom a környezetemben h nekünk már ennyi meg annyi van és kisebbek mint mi.Kéne aggódnom?vagy hát egyszer csak lessz nekünk is..nem??
2009. aug. 28. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem kell aggódnod, egy éves korig "belefér", hogy jöjjenek az első fogak. Az én lányom is 9 hónapos, és még csak 2 foga van, a többinek nyoma sincs (még).
2009. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!De legalább nektek már van 2db.
2009. aug. 28. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) De linkelek neked egy cikket is, azt írják benne, akkor kell dokihoz fordulni, ha 1 éves korig nincs fogacska. (ilyenkor szikével picit bemetszenek neki, hogy rásegítsenek). Amúgy még azt is írja a cikk, h D vitamin hiánytól is lehet. Adod még neki a Viganolt naponta?


[link]

2009. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 14 hónaposan jött ki az első fogacska, rá egy hétre a második. A gyerekorvos szerint 18 hónapos korig kell az elsőnek kibújnia és az a jó, ha minél később jön elő, mert a fogzománc annál erősebb lesz. Egyébként minden tanácsadáson megtapogatta a kutacsát, és elmondta, hogy nem azért nincs még foga, mert D vitamin hiánya lenne, hanem alkati dolog. Ne aggódj, tudom milyen érzés, én is vártam már nagyon a fogacskákat, mert ezek nélkül nehezebb a szilárd kaja bevezetése is, bár lelményesek a kicsik, mindent el tudott majszolni, csak jóval több időbe telt, mint esetleg rágva.
2009. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk az első szülinap előtt 1 héttel jött ki az első fogunk most 3 héttel később itt a második. Ne aggódj ezen majd kibújik.Amúgy meg fog nélkül is szétnyálazott majdnem mindent(kifli, babapiskóta stb)
2009. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!