Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek babája 8hónapos múlt és több, mint 10kg?

Figyelt kérdés

Miket esztek és mit tud babátok?

Csak azért érdekelne, mert én kisfiam is több, mint 10kg és mindenki ledaggattozza, pedig a súlya ellenére nagyon ügyes.


2009. aug. 28. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan tényleg sok a 10 kg. az én lányom elmúlt 1 éves és még ő sincs 10 kg! pedig mindenki megjegyzi, hogy milyen jó húsban van!
2009. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2009. aug. 28. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz azokkal akik ledagatozzák!szerintem ez úgymond adottság is, ki mekkora kicsinek. Az unokaöcsém például 3 évesen 22 kg(vagy kicsit több)és egy fejjel nagyobb a kortársainál.És nem dagadt!Nagyon nagyon izmos, de tényleg!És testmozgásban is sokkal fejlettebb a kortársainál.

Lehet jó lenne, ha vinnéd úszni,persze csak ha úgy látod hogy igényli.

2009. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11:07es vagyok, nagyon kis édes:))Tényleg nem dagi!

De az úszáson én gondolkoznék a helyedben, lehet sokra vinné még, mert a fizikuma megvan hozzá!

2009. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon fejlett 8 hónaposan, de nem tűnik dagadtnak a képen.
2009. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok Aranyosak vagytok:)

Megyek, mert felébredt a Dagikám:)

2009. aug. 28. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik a kisfiad! Bár az én kislányom 11kg 1,5 évessen! De mindenki más! Én is szeretném ha kislányom 1kg több lenne de ha nem esik jól az étel nem tömhetem meg! Te meg nem éheztetheted a kisfiad!
2009. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2009. aug. 28. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tüneményes baba! És egyetálán nem dagi, jó husiban van de ennyi... amúgy ahogy nő úgyis el fogja nőni!
2009. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nagyon jó így! Az én fiam 7 hónapos, s 9,5 kg.

s eddig csak anyatejet volt hajlandó enni. Két napja (nem kiabálom el), talán már elfogad valamit kanállal is.

A többi gyerekem is ilyen gyorsan fejlődött, majd megálltak, most majd elfújja őket a szél.

2009. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!