Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, ha keresztfiam most lesz 2éves és a szülei még nem vitték strandra?

Figyelt kérdés

2hete volt először, amikor mi vittük el őt és a szüleit is, mi fizettünk mindent, mert nekik hú nem telik rá, de cigire meg ilyenekre igen...Most volt elöször a picúr strandon, élvezte nagyon,de nem azért vállal az ember gyereket h vele foglalkozzon?

Nem az lenne az első h őt vigyék mindenfele?

Nagyon haragszom rájuk...


2009. aug. 28. 10:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát jó, nem idegeskedek, csak sajnálom.

Nembaj,ha majd lesz gyerekem én nem így fogom csinálni:)

Köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 28. 11:03
 12/20 A kérdező kommentje:

Miért pontoztak le titeket???

Nem értem, mert én mindent hasznosnak vettem,de nem tudom kinek az érdeke lepontozni...minek jön ide..pff

2009. aug. 28. 11:04
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Ami durvább a te sztoridnál az hogy mi a múltkor elvittünk 3 gyereket a strandra egyik 4 éves a másik 12 a 3. 16 éves és egyikük sem volt még strandon,ja és persze mi vittük a 7 hónapos kisfiunkat,ott is mi álltunk mindent,pedig az ő családjuk jobban áll anyagilag,mint mi,mégis beválaltuk,hogy legyen egy kis örömük,nálunk is a sógornőm gyerekeit vittük!
2009. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11:19 vagyok ebben a családban abszolut nem foglakoznak a gyerekekkel most is azért kértek meg hogy vigyázzunk rájuk,hogy tudjanak egy napot házas életet élni,amúgy a 12 éves nem tud olvasni,a 16 éve meg mégcsak 6. osztályba jár,nem valami példás szülök,rádásul anyuka bulizik,apuka meg munka után csak a gépnél ül,soha egy gyerekével sem játszott :( szomorú

Ezeket csak azért irtam le,hogy nem ok nélkül szólom le őket

2009. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg durvább. Nem értem hogy miért nem voltak ott se képesek a szülők elvinni a gyerekeket, főleg már nem is kicsik...És gondolom élvezték, mert keresztfiam egésznap 1 rossz szót se szólt, imádta a vizet:)

Miért ilyenek az emberek???!!!

2009. aug. 28. 11:25
 16/20 A kérdező kommentje:

Engem is az bánt, hogy apuka elment horgászni, elmegy horgászni sokszor,de hogy a gyereknek is jó legyen...

Anyuka is elvan a maga világába elbagózgat, idemegy, odamegy...de a gyerek meg csak van.

Ha tudnám még több helyre elvinnénk a picúrt,de mindketten dolgozunk néha szombaton is, más városba lakunk, és melo mellett most kezdődik nekem a fősuli is, páromnak meg focimeccsek(nem csak hobbi,hanem minimális pénzt is kap érte), csak azért nehogy vki azt írja,h foci helyett vihetnénk...

De többet sajnos nem tudok tenni.

Még annyi nemsoká lesz a szülinapja, mit vegyünk neki szerintetek???

2009. aug. 28. 11:29
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja, azt azért hozzáteszem, hogy a sógornőmnek van egy 7éves kislányaű(előző házasság), aki nem lakik vele, ugyanis lemondott róla és a volt férje neveli. A kislánnyal se törödik, évente max 2-3szor látja....csak azért mondom h ne az menjen,hogy hú csak megszólom, hanem ez tény.És szerintem elég hátborzongató.
2009. aug. 28. 11:38
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
az egyik szülő a testvéred? vagy hogy sógor?
2009. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az apuka a férjem testvére.
2009. aug. 28. 12:24
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
hááát bocsánat előre is, h beleszólok, de az én vélményem, h enenek a babának nem az kell, h hurcibáljátok, meg ,h pénzt költsetek rá, hanem, h foglalkozzanak vele. (ha a szülők ezt nem teszik meg). tehát nektek sem kell sehová vinni, vigyétek magatokhoz, pl. hétvégére, ha jól elvan veletek, és ott szórakoztassátok, rajzoljatok, sétáljatok nagyokat, játszótér, stb. nem a pénz a világ.... sőőőőt.
2009. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!