Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, ha keresztfiam most lesz 2éves és a szülei még nem vitték strandra?

Figyelt kérdés

2hete volt először, amikor mi vittük el őt és a szüleit is, mi fizettünk mindent, mert nekik hú nem telik rá, de cigire meg ilyenekre igen...Most volt elöször a picúr strandon, élvezte nagyon,de nem azért vállal az ember gyereket h vele foglalkozzon?

Nem az lenne az első h őt vigyék mindenfele?

Nagyon haragszom rájuk...


2009. aug. 28. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez is egy jó kis provokáló kérdés. Nem tudom, miért divat az magyarországon, hogy szeretjük a másik családot megszólni, kritizálni. Lehet, hogy nem viszik a strandra, de lehet, hogy példamutatóan szeretik, és foglalkoznak vele.
2009. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem más csaláról a MI családunkról van szó...állatkertbe se volt még sehol, tehát nem is nagyon foglalkoznak vele...
2009. aug. 28. 10:12
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj de azzal nem értek egyet,hogy az a vele való foglalkozás,hogy viszem minden felé!A fiunk 4 éves és még mi sem voltunk strandon!Itthon van medence,egyenlőre teljesen ki van elégítve ilyen téren is!A cigi gusztustalan és önző dolog ebben egyetértünk!Mi minden másra lehetne költeni azt a pénzt....de nem feltétlenül strand!!!Egy jó könyv,állatsimogatás,túra a közelben...stb
2009. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kilyukadt a medencéje a kicsinek és nem vettek újat...egyszerűen azt érzem sajnálják a gyerekre a pénzt, és annyira bánt. Csak szerintem ez nem normális dolog, na mindegy, jövőhétvégén elvisszük Vadasparkba is, csak bosszant. Hisz nem ő akart megszületni, akkor legalább törödjenek vele.
2009. aug. 28. 10:16
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen egyetértek veled! Az jó, ha van otthon medence, de szerintem a gyerekeknek közösségre is szükségük van! És a strandon a gyerekmedencében sok más gyerkőccel tudnak együtt játszani, és több a játék is.

Próbáltál velük beszélni erről?

Szegény kisgyerek, nagyon sajnálom!

2009. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sokszor mondtuk,hogy jöjjenek el velünk, mert hogy a picúrnak milyen jó,de aztán sose jöttek, most az egyszer amikor szintén jött egy kifogás,h nincs pénz és inkább mondtuk h fizetjük,csak jöjjenek a gyerek miatt.

Nem értem miért ilyenek,csak szerintem ez nem normális. Bár azt is tudom,h ez a picúr azért született,h a csajt visszafogadja a srác családja...szal:S

2009. aug. 28. 10:35
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
egyetértek veked. közeli rokonaid?
2009. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sógoromék.
2009. aug. 28. 10:49
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak én még fiatal vagyok, és nekünk még nincs gyerekünk, azért kérdeztem,h normális-e ez.
2009. aug. 28. 10:51
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Sztem az hogy nem nagyon viszik sehova a gyereket az nem azt jelenti hogy nem foglalkoznak vele.Mondjuk strandra én sem megyek és igy a gyerekemet sem viszem, kivéve a természetes vizeket.A lányomnak is kilyukadt a medencéje, és nem vettem újat erre az 1 hónapra már feleslegesnek tartom, majd jövőre kap egy nagyobbat.

Sztem ne idegeskedj ennyire a rokon gyerek miatt,vagy beszélje a szüleivel arról ami téged zavar, bár engem őszintén nem érdekelne ha más beleszólna az életünkbe..

És még csak 2 éves nem maradt még le semmiről!

2009. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!