Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak nem brutál mód, de...

Kisfiamnak nem brutál mód, de koszmós a fejbőre. Vettünk neki babé sampont, de nem tudom jól csináltam-e?

Figyelt kérdés
Bedörzsöltem vele a fejét egy mosdókesztyű segítségével,majd hagytam rajta pár percet. Ezután öblít,majd még dörzsi,szárazra töröltem és kisfésűvel addig dörzsöltem,amíg le nem jött az egész,de nagyon kipirosodott a fejbőre,nem baj?
2013. jan. 9. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszertári olajjal tüntettem el pár nap alatt.
2013. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már használjuk a sampont,meglátjuk mit mutat,ha nem segít,akkor olaj. De mondom,nem vészes a helyzet,ha nem ülök vele az alá a lámpa alá,ami alá beültem,akkor észre sem veszem a kis pihéi alatt.
2013. jan. 9. 21:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is megvettem a babét, mikor a kislányom koszmós volt. Semmi értelme nem volt, ugyanúgy ott maradt a koszmó... Sima napraforgó olajjal is próbálkoztam, semmi hatása nem volt. Koszmó elleni olajat rendeltem a mindennőnekről, az viszont 4-5 használat után eltüntetett mindent. Amúgy dörzsölni nem kellett volna szerintem, mert nem tesz jót.
2013. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!