Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Nagyon el...

Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Egész héten nem hajlandó a babám anyatejet inni. Már próbálkoztam babatejjel is, és ma reggel már azt sem itta meg. Pedig sokat nem adok neki, mert egyszerre 150 ml-nél többet nem hajlandó meginni. Minden tejes etetés egy kínszenvedés, mindig hisztizik. A kisfiam 1 éves lesz 2 héten belül.
2009. aug. 28. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


A kérdés csak az , hogy az anyatej mellé adsz-e neki mr mást is?

Mert ha igen, lehet hogy a gyermeknek jobban ízlik és önmaga "akar" leválasztódni a ciciről.

Ha nem kap mást mellé, akkor pedig sok anyuka irigykedhet , mert valószínűleg új ízekre vágyik a baba és ki is nyilvánítja! (Ezt csak azért írom, mert sok gond szokott lenni a hozzátáplálással)

2009. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem féléves, hogy ezen aggódj. Eljött az elválasztás ideje. Nem kell tragikusan felfogni. Kérdezd meg a védőnőt, hogyan tovább, pl. kakaó, ilyesmi.
2009. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mindent eszünk, csak az a baj, hogy a tejet semmilyen formában nem issza már meg, nem cicizik, hanem naponta négyszer fejek már 5 hós kora óta. Így nincs meg a napi fél liter tej.tejet reggel, és este kap, meg néha uzsira, ha keveset iszik reggel.
2009. aug. 28. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tud már szívószállal inni,miért nem próbálod meg az ízesített szívószálas itatást?Lehet már nem szereti a tej ízét...én a lányomnak vettem ilyet,mert volt,hogy nem akarta meginni a tejcsit és imádta.Én eper ízűt vettem neki és benyelte az egészet:)
2009. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem megy a szívószálas itatás.
2009. aug. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!