Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pofon. Előfordult már nálatok?

Pofon. Előfordult már nálatok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kisfia 8 hós, a minap mesélte, hogy nem akart elaludni a kisfiú, bömbölt feszítette magát és rettenetesen felidegesítette, odacapott a szájára. Elhűlt a vér is bennem, mivel hasonló korú gyerekem van. Sokszor előfordul, hogy nagyon fáradt vagyok, és csak sír sír... Persze, feszült leszek, hazudik az az anya, aki azt mondja soha nem történt ilyen, de olyankor adaadom apának, vagy csak egyedül hagyom pár percre a játékaival és iszom egy teát. De hogy megütni... Azt hiszem, hogy soha nem tudnám, még tinikorában sem.

Ti hogyan kezelitek ezeket a feszült helyzeteket?


2009. aug. 27. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen undorító. Az ilyen anyát agyon kéne veretni akkor megtudná milyen érzés. Én a gyerekemet SOHA nem fogom megütni, azzal tudom hogy nem érnék el semmit. Más milyen módon is lehet fegyelmezni, az meg hogy 8 hónapos, pláne. Nekem is 8 hónapos a babám a szívem megszakad!!
2009. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
mentsd el ezt a pár soraidat,és olvasd vissza késöbb amikor megütötted a gyereked.SOHA ne mond, hogy SOHA.
2009. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már megint valakinek az nem tetszik, hogy az anyukák sosem ütötték meg, ill. ütnék meg a gyerekeiket. Kíváncsi lennék, hogy a lepontozó úgy gondolja-e, hogy ő megtenné vagy már meg is tette...... :)Kedves utolsó, én úgy gondolom, hogy lehet, hogy igazad van abban, hogy esetleg el fog csattanni egy-egy kézre vagy popsira csapás, szerintem ezt a legtöbb anyuka is így gondolja, de itt pofonról van szó, no és egy 8 hónapos gyerekről.... Pl. egy 8-10 éves szemtelen gyereknek én is a seggére csapnék, de nem egy 8 hónaposnak!!!!!!
2009. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a Soha azt jelenti, hogy SOHA!!!!!Lenézem azokat akik ezt képesek megtenni. Az ilyeneket kínpadra küldeném!!
2009. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

10.53-as vagyok.Megkérdezhetem hogy van e gyereked és ha van hány évesek?

Egyébként én nem verés párti vagyok,sőt,egy hónapost pofonütni elég gáz,de akinek vannak nagyobb gyerekei is azok ilyen kilyelentést sosem tesznek,mert nagyon álszentül hangzik.és meg sem valósítható.sosem vertem meg a gyerekeim,de oltári hazugság lenne kijeleneni,hogy egy pofon,vagy kéz rá csapás nem csattan el a 17 év alatt.de aki egy 8 hóst üt meg az mélységesen elitélendő.

2009. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

Nézd kedves utolsó válaszoló! Nekem van egy 8 hónapos kisfiam. Nincs nagyobb gyermekem. Most biztos azt gondolod, hogy akkor biztosan eljön az az idő mikor rácsapok a fenekére. Azért mondom biztosan, hogy SOHA nem kerül erre sor, mert az én gyerekkorom terrorban telt. Sokszor ingyen dolgoztam, hogy ne kelljen hazamennem. Ha rá gondolok elsírom magam. Tudom milyen borzalmas úgy leélni a gyerekkort, hogy ütnek.

Ne írd erre nekem, hogy egy popsira ütés azért nem ilyen durva, meg ha a kezére ütök. Tisztában vagyok vele, de eldöntöttem, hogy az én gyermekemnek még ebben sem lesz része. Ezer millióképp megfogom tudni büntetni nem kell ahhoz bántani Semmilyen módon. Alkalmazni fogom a bünti sarkot, megvonom bizonyos dolgoktól meghatározott időre, és hasonló. Nem szeretnék ebbe továbbá belemerülni, mert te úgy látod, én így.

2009. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!