Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz hogy 20percig nem szabad...

Igaz hogy 20percig nem szabad etetni?

Figyelt kérdés
Viburcol kúp.a leírásában nem találtam ilyet.csak hallottam.8hós fiam fürdés után kapja, utána rögtön eszik.nagyon nehezen tudom elaltatni, min.1óra. mindíg egyedül aludt, pár hete ez van és éjjel is sokszor kel, pedig 2hós kora óta átalussza az egész éjszakát. lehet mert etetem rögtön?
2009. aug. 27. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

miért adod neki a kúpot? fogzás miatt? Azért kérdezem, mert a nem alvása inkább azzal lehet összefüggésben, ami miatt a kúpot adod neki, nem hinném, hogy az evéssel.

Én is olvastam valahol olyat, hogy a homeós dolgok után legalább 20-30 percig nem szabad enni a babának. végülis a Viburcol is homeos kúp, tehát vonatkozhat erre is, de konkrétan nem tudom, hogy így van-e.

Esetleg próbáld meg, hogy nem adsz neki enni, vagy azt, hogy a kúpot elhagyod. lehet, hogy a szervezete másképpen reagál a kúp miatt.

2009. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem hallottam..

Én fürcsi előtt adom amúgy is, ha muszájm így megvan a 20perc.

2009. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát Én (fogzás miatt) adom, fürcsi után, és utána még eszik. És simán elalszik, magától. Szerintem nem az a baj, amit írsz, hanem szimplán a fogzás.
2009. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak a homeós bogyóknál van, amit szájon át kell szedni, mert az nyálkahártyán keresztül szívódik fel és ezért előtte és utána fél órán keresztül nem szabad sem enni, sem inni, mert az gátolja a felszívódást! A kúpnál értelem szerűen ilyen gond nem lehet! :) Nyugodtan adj neki utána rögtön enni!
2009. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!