Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babával költözött (kb 6...

Aki babával költözött (kb 6 hónapos) annak, hogy viselte a babája a változást?

Figyelt kérdés
Kb annyi idős lesz a lányom amikor költözünk és akkor Ő külön szobába is kerül.
2009. aug. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ő kicsi dolgai most is ott lesznek a közelében, az ismerős hangok, a megszokott puha ölelés és babusgatás, tehát az ő világában nem változik szinte semmi. Kicsivel nagyobb volt a fiam költözéskor, de ő volt az egyetlen, akin semmiféle nyomot nem hagyott. Ha közben is tudsz időt szánni rá, hidd el észre sem fogja venni, főleg ha te sem vagy izgatott, esetleg ideges, fáradt, kimerült.
2009. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is pont 6 hónapos volt amikor elköltöztünk, nem viselte meg egyáltalán, szinte észre sem vette:), bár mi nem tettük még külön szobába.
2009. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont egy hónapja költözünk,akkor 6 hós volt de nem volt semmi probléma belőle,sőt ezt nem hittem volna de azóta átalussza az éjszakát :) és nálunk is külön szobában van!
2009. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a babánk, amikor elköltöztünk. észre sem vette. az új szobáját is nagyon hamar megszokta. féltem, hogy nem fog egyben 12 órát aludni az új helyen úgy, mint a régin, de ugyanúgy átalussza az éjszakát szerencsére. ennek már két hónapja. szerintem a régi lakásra már nem is emlékszik.
2009. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 7 hónapos volt amikor költöztünk. Én is attól féltem, hogy megviseli majd az új környezet, de hál isten nem volt semmi probléma. Fel sem tűnt neki, hogy új helyen van. Remélem nálatok is minden rendben lesz.

2009. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos volt mikor elköltöztünk és még sokkal jobban érezte magát az új helyen mint a régin. Ellentétben most 13 hónapos volt mikor megint költöztünk és vgy 1 hónap kellett mire megszokja.
2009. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!