Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy alkohollal is kínálja gyermekét egy anyuka?

Figyelt kérdés
Babája 7,5 hónapos,és sört itatott vele!Hát én kikerekedett szemekkel néztem....Nagyon elcsodálkoztam ezen!Ti?Mit gondoltok erről?
2009. aug. 27. 14:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen az más amikor picit belenyal,és fintorog a baba,de azért ez már tényleg nagyon durva,hogy "néha-néha" itatják.Oké,én fogok is szólni a gyámügyesnek,és azért remélem nem fog kiderülni,hogy én voltam...Nem akarok veszekedést,bajt,CSAK a gyereket sajnálom.
2009. aug. 27. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

Sztem el van túlozva.És inkább mindenki a maga gyerekével foglalkozzon.Teljesen olyan most itt a légkör mint egy utálkozó nő egyesület...:)

Nem azért nyilván nem jó ha itatja a gyereket alkohollal de ha még igy is teszi neked ahhoz semmi közöd max beszélgess el vele ennyi.

2009. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs közöm hozzá,csak a lányt(anyukát)gyerekkorom óta ismerem,és jó barátnők vagyunk/voltunk.Csak most ki vagyok akadva ezen én is nagyon.A másik meg igen mindenki azt csinál amit akar "nem érdekel" címszó,és ebből az jön le,hogy senki nem törődik a másikkal,mindenki lesz@r mindenkit.Elég baj ez!21. század. Írhatnék most egy példát nemrég történt esetet.Hát elcsodálkoznál...
2009. aug. 27. 14:40
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg nem lehet elmenni a dolgok mellett tétlenül. Jól néznénk ki, ha mindenki így tenne, akkor nem lennének civil szerveztek, jogvédő egyesületek, gyámhatóságok. Pont ezért van, hiszen a gyerek anyja nem valószínű, hogy önként bemegy és jelenti a megfelelő szervnél saját magát. Szociálisan érzékeny emberek nem dugják a homokba a fejüket. Tanár vagyok, már említettem, szépen néznék ki, ha hagytam volna a gyerekeimet egy rossz helyzetben szenvedni, és annyit mondtam volna, nem az én dolgom, oldja meg más.

Szerintem igenis kell tenni valamit, mert a gyerek nem tehet arról, hogy megszületett, nem kérte, és nem köteles elszenvedni az anyja felelőtlen tetteit. Senkit nem akarok bántani, de mélységesen felháborított mindig is az emberek közönye.

2009. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Te nagyon unatkozol. Szerintem tutira eltúlzod a dolgot. A másik fúrása pedig nem törődés, vagy gondoskodás. Egy korty sörtől nem lesz baja a gyereknek, nem írtad, hogy láttad volna, hogy rendszeresen sörrel itatják, lehet, hogy csak viccelődik amikor azt mondja szereti a baba a sört...Azt meg végképp nem értem miért írod, hogy a barátja vagy....
2009. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez valóban így van, akkor egy szóval fejezem ki magam: IDIÓTA! Jelentsd fel a védőnőjénél vagy a gyámhatóságnál!
2009. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de neked ehhez mi kozod van?

O gyereke, nem neked kell ezzel foglalkozni. Termeszetesen nem szep dolog es en sem csinalnam a babammal.

2009. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az anyja is túlzott, meg te is. Valószínű megnyalatták vele a sör, poénból - egyeseknek ez marha vicces :-S

Persze, menjen a gyámügyre rögtön... és mit mondjon? A barátnőm beledugta a cumit a sörbe, vegyék el tőle a gyereket, de most rögtön, mert tönkreteszi a gyerek életét???!!

Sok gyereket, akiket vernek, lelkileg kínoznak, azokat sem veszi el a gyámügy, nemhogy egy unatkozó, butus anyuka gyerekét....

2009. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A tanárral teljesen egyetértek.Neharagudjanak azok a válaszolók,de némi közöm van hozzá,elvégre mint írtam a barátnőmről van szó,igaz már nem olyan a kapcsolatunk,mint régen de azért vannak határok!!!NEM CSAK BELENYALT a sörbe hanem ITATTÁK!!!És mint írtam,hogy NEM AZ ELSŐ eset volt és én hiába mondtam neki,hogy ezt miért csinálod,ezzel tönkreteszed a gyerekedet!Hát mit fog tanulni az a gyerek a későbbiekben?Hát köszönöm szépen ebből én nem kérek,mert ha az én gyermekem egyszer ovis lesz,vagy iskolás,akkor ilyen gyerekekkel kell majd barátkoznia akiket már "elrontottak" a szülők?!?!Persze most nem az összes gyerekre gondolok,csak sajnos tapasztalatból tudom,hogy sok szülő sokmindent megenged a gyerekének,amit nagyon nem kéne!Nekem egy fiam van,és bizony nem fogok megengedni sokmindent,lehet egy gyereket NORMÁLISAN is nevelni,és ez mind a szülőktől függ!Nem a gyerek a hibás!Az a baj,hogy felelőtlenek az emberek,manapság,tisztelet a kivételnek,mert vannak!Ennyi erőből cigit is adhatna a szájába,nem?!Úgyhogy bocsi,de nem unatkozásiból kérdeztem,hogy kinek mi a véleménye!És elég szomorú tényleg,hogy sokan úgy gondolkodnak,"nem érdekel,nem az én dolgom,az Ő gyereke"...Csak ebből a mi gyerekünk is "részesül" ha éppen olyan kis barátja lesz akinek meg van engedve a "túlzás"...Remélem érthető voltam!És még annyit,hogy hiába ismerem én a csajt régóta, abszolút haragszom rá,biztos nem fogunk sűrűn kopogtatni az ajtójukon...Nagyon jól ismerem Őket,elég furák is.Hát az meg,hogy verik a gyereket,azt meg jól pofán kéne verni!Ennyi.
2009. aug. 28. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!