Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy alkohollal is kínálja gyermekét egy anyuka?

Figyelt kérdés
Babája 7,5 hónapos,és sört itatott vele!Hát én kikerekedett szemekkel néztem....Nagyon elcsodálkoztam ezen!Ti?Mit gondoltok erről?
2009. aug. 27. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy szóval fejezem csak ki: Felelőtlenség.
2009. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Gyámügyre irány. Ez már kimeríti a veszélyeztetés fogalmát. Vagy szólj a védőnőjének, h figyeljen oda anyukára, miket csinál.
2009. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

gondolom ne ivott bele,csak a szájához ért nem?

vagy láttad, hogy rendesen iszik belőle? mennyit ivott?

2009. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy itatta?

Az én fiamnak minden kell, amit mi eszünk-iszunk. Így mikor az apja sört ivott, kézzel-lábbal hadonászott, hogy kér. Apa meg az orra alá tartotta a poharat, de a pici persze nem ivott bele, mert már a szagát, meg a buborékokat is utálta. Csak fintorgott, és eltolta:) Ugyanez volt a kólával is.

Nem ez volt a helyzet itt is?

Mert, ha tényleg megitatta vele, akkor nem teljesen komplett az anyuka, szerintem.

2009. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nos ilyen válaszokat vártam.Úgy kezdődött,hogy először a cumiját belemártotta a sör habjába,azt szopogatta,majd pohárból szépen itatgatja.Jó mi?Az a baj,hogy nem ismerem a védőnőjét,meg 60km van közöttünk,de a csaj tök nyugodtan vigyorogva meséli,hogy "nagyon szereti a sört a fiam".Erre tőlem meg kérdezte,hogy miért?Én mivel itatom?Hát nagyon ledöbbentem....Hirtelen nem tudtam szóhoz jutni...Csak ennyit mondtam: Hát nem is alkohollal!Idióta egy nőszemély,teljesen "kifordítva" csinál mindent azzal a kisbabával!De ha meg szólok,akkor én vagyok a rossz anya!Így hagyom is,nem akarok beleszólni ebbe,csak gondoltam megkérdezlek Benneteket.
2009. aug. 27. 14:19
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Úristen!!! Ez még viccnek is rossz lenne, simán jelentheted a gyámügyön. Én már jelentettem fel szülőt gyámügyön, tanár vagyok, volt pár esetem. Ez egyszerűen nem igaz. Ekkora felelőtlenséget, amikor az ember még a csapvizet is forralja tápszeréhez, ő meg sörrel itatja....nem találok szavakat...

8 hós kislány anyukája

2009. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem hinném hogy ezt úgy értette hogy folyton és nagy mennyiségben adja azt a gyerekének.

Nálunk is az van hogy a lányom 11 hós és minden kell neki amit mi eszünk/iszunk.Igy megkóstolta az apja sörét,és volt hogy a borba is beledugta a nyelvét.Persze ennyi és nem több, de ha igy van ebben nincs semmi rossz.

2009. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
2. vagyok. Jelentsd a gyámügyön. Gondolom a nevét,címét tudod. Nem kell neki szólni, elég a gyámügyesnek. Akár ott is jelentheted, ahol te laksz, szerintem elég jó ahhoz az információ cseréjük, hogy továbbadják az illetékeseknek.
2009. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
14:28-nak: az én gyerekem is megkóstolna mindent, de azért aközött, h beledugja a nyelvét és aközött, h ISZIK belőle, nagy különbség van. Gyanítom, nem az volt az első alkalom.
2009. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem az első eset,a "kedves szülők" élvezik ha adhatnak sört a gyereknek.Tudom nagyon felháborító,és mondtam is,hogy ez "kicsit nem korai még"? Jó korán kóstoltatja a sört,hát milyen felnőtt lesz az ilyen gyerekből?Egyébként ők is szeretik főleg az anyja!Régen volt egy ismerősöm és ez sajnos tényleg igaz,hogy 5(!!!) évesen vette a fiának a cigit,és úgy szívta,mint egy felnőtt!Ma 30 éves és szószerint be van kattanva,és ha jól tudom akkor vmi elmegyógyban van,mert kiállt az utcára elővette a nemi szervét és....értitek.Szóval borzasztó!
2009. aug. 27. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!