Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a babám...

Lehetséges hogy a babám szopási sztrájkolt az éjjel?

Figyelt kérdés

Amikor éjjel felkeltem etetni azt éreztem hogy a melleim iszonyúan fájnak, mintha be lennének gyulladva és kő kemények voltak. A babám nem akarta bevenni a szájába, nem akarta szivni és orditott. Ez tartott 1 órán keresztül, addigra kifejtem annyit belőle hogy puha legyen. Addigra ő is elfáradt és hajlandó volt végre enni. Ma reggel viszont minden rendben volt, egyből el is ájult evés után, ami mostanában rittkaság nála. Lehetséges azért nem akart enni mert fájtak a melleim? Vagy mitől lehetett? Tegnap alig aludt egész nap, lehet hogy ettől? Ha ma már evett rendesen, akkor ugye már nem csinálja többet ezt?

Most 8 hetes.


2009. aug. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy annyira be volt keményedve, hogy nem tudta rendesen bekapni? Nálunk előfordult ilyen annak idején. Ilyenkor csak azt tudod csinálni, hogy lefejsz belőle. Szerintem jól csináltad csak már késő volt szegénynek. Ilyenkor még nem szoktak sztrájkolni féleg ha nem használtok cumisüveget. Azt később úgy 4-5hónaposan szokták kezdeni.

6,5 hós anyuka

2009. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha tényleg csak ettől akkor megnyugodtam. Remélem nem csinálja többet, mert amúgy mindene a cici. De nagyon ilyesztő volt.
2009. aug. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!