Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 3 hónapos kislányo...

Mit tegyek? 3 hónapos kislányom 2 napja nagyon nehezen alszik el.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi gond, néha átaludta az éjszakát, viszont ha fel is ébredt éjjel enni, rögtön visszaaludt. Most viszont próbál aludni, csukva van a szeme, de a karjaival és lábaival kalimpál, a fejét jobbra-balra dobálja, vergődik. Úgy sikerül nagy nehezen elaltatnom, h. hasra fordítom és lefogom a lábait és fejét (nagyon óvatosan) és simogatom közben. Így elalszik, de sokkal kevesebbet, mint előtte, tegnap napközben össz. 2,5 órát aludt és éjjel is csak 4,5 órát, aztán fent volt több mint 1 órát, majd 3,5 óra múlva megint felébredt. És tiszta nyűgös most, csak vergődik, bárhová teszem, a kezemben is csak feszeng.

Mi lehet? Már eléggé kivagyok, 2 napja nem aludtam és nappal is ideges is vagyok, h. miért sír egész nap????

Anyatejes, csak szopizik, és este elalvás előtt eszik eleget.


2009. aug. 27. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a szél bántja? Adjál neki espumisant szopás előtt, ha az a baj, akkor segíthet. Vagy az időjárás, hideg frontok jönnek mennek.

A lányom is ezt csinálta ennyi idősen. Sokat sétáltam vele a friss levegőn, igaz akkor december volt, de nálunk bevált.

2009. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!