Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manipulál, vagy tényleg baja van?

Manipulál, vagy tényleg baja van?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos a kislányom, eddig nem volt sírós baba. De mostanában ha napközben nem akar elaludni, bár álmos, sír! Ilyenkor szopizni sem akar! Ha elvesyek tőle valamilyen tárgyat, mert pl. piszkos, sír stb...Annyira fáj, hogy sír, pedig mindent úgy csinálok mint eddig. Inteligens kislány, már mondja, hogy anya, apa,gyere ide, látszik, hogy kezdi felfedezni a világot, lehet, hogy próbálja kihasználni a helyzetet? Amúgy sokat nevet, nem látom, hogy beteg lenne.Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit tegyek!Köszönöm
2009. aug. 27. 07:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a foga jön? (Még nincs egy sem)
2009. aug. 27. 07:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan játszani akar még, és veled/köztetek lenni.

Az én fiam 6,5 hónapos, ő is nagyon felháborodik ha napközben leteszem a kiságyába, pedig látom rajta hogy álmos. Nem hat meg hogy sír, hiszen az ő érdeke hogy aludjon. Kis nyűglődés és próbálkozás (manipulálás úgymond...) és alszik is.

2009. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végre valaki!!!Dettó ugyanez van nálunk is,az én lányom 9 hós múlt.Eddig nagyon jó bébi volt,csak akkor sírdogált,ha éhes vagy álmos volt.De pár napja 180 fokos fordulatot vett és sír mindenért,ugyanúgy mint nálatok.Eddig simán elaludt egyedül,most nagy küszködések és csitítások árán,pedig álmos.És nem hinném,hogy szeparációs szorongás,mert akkor is sír,ha ott vagyok.Nem tudom mi van vele,neki sincs még foga,de nem hinném hogy ez lenne az ok.Inkább hiszti,de azt nem hagyom!!! :) Üdv!
2009. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!